Şikayet Yaz
Tarihler Eylül 2002 yılını gösterdiğinde kapılarını ziyaretçilerine açan Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi, bugün İstanbul`un ulaşımı en rahat alışveriş merkezlerinden biri olma yolunda büyük avantaj sağlamış gözüküyor. Tepe Nautilus marmaray ve anadoluray toplu taşıma araçlarının kesişim noktası olan Kadıköy Ayrılık çeşmesi durağında yer almaktadır. 

Alışveriş merkezi 155.000 m2` lik toplam kullanım alanına sahiptir. İçinde 116 mağaza ve onlarca restaurant - cafe bulunmaktadır. Ayrıca Tepe Nautilus’ta 2294 kapalı 381 açık olmak üzere toplam 2.675 araç kapasiteli akıllı otopark sistemi bulunmaktadır.

Sinema`da bir çok alışveriş merkezi gibi Cinemaksimum ile iş birliği içinde bulunan Tepe Nautilus AVM, sinema severlere keyif dolu ve rahat sinema deneyimi yaşatmaktadır.  

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Tepe nautilus güzel bir AVM hala gitmeyen varsa bence görmesinde yarar var son halinden sonra gittim daha güzel tavsiye edebilirim
  • Kzkrnes
    güzel bir alışveriş merkezi tepe nautilus gezmenizi tavsiye ederim..
  • projegezgini
    Özellikle belli bir süre ziyaret edemediğim, özellikle şu etrafında ki kazı ve yol çalışmaları sırasında bolca toz kaldıran bir proje oldu. Ancak şu son halini geçenlerde gezme fırsatı buldum. Bence ulaşım adına büyük bir çağ atladı. Eski ama kendini geliştiren bir avm.