Türkiye`nin En İddalı Sinema Salonları Burada!...

En iddalı sinema salonları genellikle AVM içinde yer alan sinema salonlarıdır. Gerek salon sayıları, gerek salonların mimari tasarımları, gerek perde ve ses sistemlerinde en son teknolojiyi anında salonlarda uygulama olarak alışveriş merkezleri içinde yer alan sinema salonları ön plandadır. Bu da tabiki salon ziyaretlerini fazlaca etkilemektedir. Özellikle hafta sonu ve hafta içi gece seansları AVM ziyaretçileri tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. 

Avm.Gen.Tr olatak tüm Türkiye`de yer alan AVM`lerde hizmet veren sinema salonlarını sizler için burada topladık. En güncel veriler ile tanıttığımız sinema salonlarına ulaşım ve iletişim bilgilerini de sizler için buradan paylaştık. Sizde sinema keyfini sürmek istediğiniz sinema salonuna buradan ulaşabilir, salonda ki sinema seanslarına yine sayfamız üzerinden edinebilirsiniz. Hatta salon hakkında görüşlerinizi de yine buradan dile getirebilir, duygu ve düşüncelerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz. 

Özel olarak farklı kaynaklardan derlediğimiz sinema, sinema salonları, sinema seansları, sinema bilet fiyatları gibi ulaşılabilmesi zor olan bu bütün bilgileri sitemiz gene halk yararına ve tamamen ücretsiz olarak sizlerin bilgi alama özgürlüğünüze tamamen doğru bilgiler vermek için gece gündüz büyük bir ekip calışması yapmaktadır.