A City AVM Sinema
A City AVM Sinema

A City AVM Sinema Seansları

 Ankara A City Cinevizyon

Ankara Yenimahalle de yer alan A City Avm içerisinde yer alan Cinevizyon Sinema Salonların da tüm teknoloji olanakları düşünülüp siz sinemaseverlerin hizmetine sunulmuştur. Ankara A City Sinema salonları tabi ki Avm içinde yer alıyor ve siz sinemaseverlerin en uğrak mekanı haline gelmeyi başarıyor. A City Avm Cinevizyon Sinemaları 2008 yılından bu yana açıldığı günden itibaren konuklarına sinema hizmetini, büyük bir müşteri memnuniyeti prensibiyle veriyor. Sinema perdelerinde elde ettiği net görüntü kalitesi, Dolby Atmos ses sistemi, salonun hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle güzel bir sinema deneyimi yaşatıyor. Yayınladığı her bir filmle salon içerisinde kendinizi evinizdeki gibi sıcak bir ortam ve konfor içinde buluyorsunuz.

Tüm sinemaseverlere film izlemeyi sonsuz ve de huzurlu bir keyfe dönüştüren Yenimahalle A City Avm Cinevizyon Sinema Salonları, mevcut ekibi, salon içi mimarisi, rahatlığı ön olanda olan konforuyla ve rahat edebileceğiniz ara dinlenme alanlarındaki kafeteryası ile sizlerin beğenisini kazanmaya çalışıyor.

Ankara Yenimahalleliler için etkili bir sinema deneyimi Cinevizyon Sinemaları ayrıcalığı ile A City Avm’de. 2D ve 3D sinema özelliği de bulunan salonlarında aradığınız bütün beklentileri tadabileceksiniz. Yenimahalle A City AVM Sinema vizyondakiler ve Yenimahalle A City AVM Sinema Seansları hakkında sürekli olarak paylaştığımız güncellenen bilgilere Ankara Yenimahalle A City Alışveril ve Yaşam Merkezi Cinevizyon Sinema Salonları özel sayfamızdan şuan burada okuyor olduklarınız gibi, her an ulaşabilirsiniz, ve her an bilginizi güncelleyip aktüel olabilirsiniz. Sizlere hazırlanan bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabileceğiniz gibi, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerinde ki seçeneklere ulaşabilirken, aynı zaman da ulaşım bilgilerini de elde edebileceksiniz. Yenimahalle A City Cinevizyon sinema seansları haftanın yedi (7) günü sizi sinema ile buluşturuyor. Ve en erken 11:00 `de başladığı seanslarına en geç 22:30 seansı ile günü sona erdirip seanslarını bitiriyor.

A City Cinevisyon sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatları, bilet rezervasyon için varsa ön rezervasyon hakkınızın olup olmadığına ilişkin sorularınız için A City Cinevizyon müşteri iletişim hattı olan (0312) 397 10 12 numarasına yanıt veren müşteri temsilcisinden yardım alıp isteklerinizi ve sorularınızın cevaplarını öğrenebilirsiniz. A City Alışveriş Merkezi sinema ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde bilgi alabileceğinizi de ayrıca söylemeden geçmeyelim.

A City Cinevizyon Sinema Salonuna web sitemizden size sunduğumuz ulaşım ve iletişim bilgilerine detaylı olarak yer veriyoruz ve göz atmanızı yararınız için öneriyoruz. Kendi aracınız ile ulaşabileceğiniz Avm’ye diğer ulaşım araçlarını da kullanarak ulaşabilirsiniz. A City Alışveriş Merkezi Cinevizyon hesaplı bir alışverişin arkasından verilecek güzel bir sinema molasına değiyor.

İletişim Bilgileri

Ankara A City Cinevizyon

ACity Alışveriş Merkezi FSM Bulvarı No.244 İstanbul Yolu Yenimahalle/Ankara
 0(312) 397-1012
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder