Freak Shop
Freak Shop

Freak shop A city Outlet Avm mağazası hakkında tüm bilgiler burada. Avm.gen.tr aracılığı ile Freak shop mağazasının detaylarına, hizmetlerine ve tüm ürünlerine, ulaşım bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

A city Outlet Avm sayfamızdan Freak shop mağazası markasının A city Alışveriş Merkezi`nde yer alan şubesinin mağazasının iletişim bilgilerine ve ürünlerine ulaşabilirsiniz. 

Bu mağaza hakkında daha fazla bilgi sahibi iseniz ya da mağaza sahibi iseniz bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Mağaza sayfasını beraber geliştirebiliriz.

İletişim Bilgileri
Freak shop A City Outlet Avm mağazası -1. katta yer almaktadır. 
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • BERNA LAZO PUELLE
    Yorum Yaz...*LUTFEN OKUYUN* 30 yasindayim (herkes daha genc gosterdigimi soyler) ve yeni dogum yaptim. Bebegimin saglik sorunlari nedeniyle uykusuz geceler geciriyorum ve cok yorgunum. Dogum kilolarini henuz veremedigim icin istedigim gibi giyinemiyorum. Dün Acity Freak mağazasına gittim. Bu tarz ürünler hep ilgimi çekmiştir ve doğuma kadar bunu tarzıma hep yansıtmışımdır. Ben içeri girer girmez içerdeki bayan çirkin bakışlarla beni süzdü. Ben ortadaki rengarenk cüzdanlara yöneldim, biraz baktıktan sonra bayana hepsinin aynı büyüklükte olup olmadığını sordum. Bayan elime çirkin ve gri bir cüzdan tutuşturup \`SIZE BUNU VERELIM, HEM YAŞINIZA DA UYGUN DEDI\`. Icimden benim yaşım neymiş deyip, elimdeki cüzdanı kafasına fırlatmak geldi. Ancak bebeğimi korkutmamak için, içimden 10a kadar sayip, cüzdanı bırakıp çıktım. Bu nasıl bir davranış ve saygısızlıktır bir müşteriye. Insanlara ön yargıyla bakip saygısızca davranmak. Kaldı ki 60 yaşında dahi olsam, zevkim ve tarzım beni ilgilendirir. Zaten doğumun, kendime vakit ayıramıyor olmanın bunalımı var üzerime, bir de böyle bir söz duymak butun günümü mahvetti.