Airport AVM Sinema
Airport AVM Sinema

Yeşilköy Airport Cinemas

 

Bakırköy, Ataköy, Bahçelievler, Yenibosna ve Şirinevler bölgesinin yoğun olarak ziyaret ettiği Airport AVM içinde yer alan Airport AVM Sinema 8 salonu ve gece geç saate kadar gerçekleştirdiği düzenli aralıklarla sinema seansları ( 00.00 seansı mevcuttur ) ile büyük ilgi görmektedir.

Airport AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri ziyaretçilerine vizyon tarihi ile aynı anda sunmaktadır. Rahat, konforlu ve modern salonları ile hizmet veren sinema İstanbul Airport Cinemas markası çatısı altında hizmet vermektedir. 

Airport Avm sinema Yenibosna halkı tarafından geç saatlere kadar tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi kapanış saati 22.00 den sonra dahi sinema saatleri mevcuttur.  Bu salonda ayrıca sevdiğiniz ile birlikte çift kişilik koltuk keyfi de sürebilirsiniz. Ayrıca tüm koltuklar geniş ve rahat en son sistem sinema koltuklarıdır. Yine sinema perdeleri, ses sitemleri ve görüntü sistemleri en son teknoloji ile üretilmiş ve dünyanın her yerinde en saygın sinema salonlarının kullandığı ürünlerdir. 

Sitemizde Airport Outlet AVM Sinema Salonu`na ait en güncel film bilgilerine, sinema seanslarına, bilet fiyatlarına ve bilet alma yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemizde yer almaktadır. Sizde bu salon ve tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere, iletişim ve ulaşım bilgilerine bulunduğunuz her ortamda ister cepten ve tabletten, ister bilgisayarınızdan bir tıkla alışveriş rehberiniz http://www.avm.gen.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeşilköy Airport Cinemas sinema salonları  Airport Outlet Center içinde 4. katta yer almaktadır. Salona 0(212) 465-49 90 nolu telefondan ulaşabilir tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir, bilet rezervasyonu ve bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Airport Sinema Cinemas İletişim

Airport AVM Sinema, Airport Outlet Center içinde 4. katta yer almaktadır. Airport AVM Sinema iletişim ve ulaşım bilgileri;Londra Asfaltı Yan Yol Airport AVM K:4 Yenibosna / İstanbul

Telefon: 0(212) 465-49 90 `dır. Daha Detaylı ulaşım bilgisine buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Gönder