Hugo Boss
Hugo Boss

Akbatı Alışveriş Merkezi içinde bulunan Hugo Boss  mağazası hakkında tüm bilgiler ve mağazanın ürünleri sayfamızda. Akbatı Hugo Boss mağazası iletişim bilgileri, alışveriş merkezi içinde ki konumu ve kampanyaları konusunda en güncel bilgiler ve ürünler avm.gen.tr `ye özel fırsatlarla sizlere sunulmaktadır. Akbatı `da yer alan Hugo Boss ve diğer mağazalar konusunda tüm güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Alışveriş merkezi içinde yer alan bir mağazadan beklentiniz ne ise Hugo Boss Mağazasına sayfamız üzerinden ulaşarak beklentilerinizi karşılayacak tüm ürünlerine, hizmetlerine ve sitemize özel kampanya ve indirimlerine ulaşabilirsiniz. Markanın alışveriş merkezlerinde olan tüm mağazalarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu markanın dışında diğer tüm mağazalara, restaurant ve sinema salonu hakkında detaylı bilgilere, iletişim bilgilerine ve hizmetlerine sitemizden edinebilirsiniz. Eğer mağaza sorumlusu ya da yetkilisi iseniz mağaza bilgilerinin geliştirilmesini sağlayabilir, kurumsal üyelik oluşturarak sayfayı ve ürünleri düzenleyebilir ve yeni ürün girişi yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Hugo Boss Akbatı AVM Zemin Kat kısmında bulunmaktadır. İletişim: 0 212 397 71 18-19
Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Eski öğrenci çalışanları
    Ben mağaza müdürü koray ve ik damla ile mülakata girdim.Beni güzel karşıladılar çok beğendiler.Mühendislik öğrencisiydim ve istinye parktan çok iyi referansla geldim.2 hafta sonra bana karşı tavırları değişti benimle birlikte giren merve isimli personelini kayırmaya başladı mağaza müdürü bana mobbing uyguladılar.Destek gelen personeli merve (şuan istanbul havalimanında kendisi) isimli kişi bana karşı doldurup benimle tartıştırdı.Hiç bir sebep yoktu böyle bir saldırınında sebebi olamaz ebru isimli personelide bana açıkça hakaret etti bununla ilgili herhangi işlem yapılmadı bana sorulmadı bile zaten Tüm mağaza bir oldular merve,koray,cemil ve ebru.Müdür bana son hafta iyi davranıp kavala kurabiyesi getirdi yememi tadını seveceğimi söyledi :) buda manipülasyonmuş beni şoka uğratıp işten çıkartmak planıymış.Satışlarda 1.ydim bundan bile rahatsızlık duydu.Hüsnü abi beni tanıyan ve ne kadar iyi olduğumu söyleyen depo sorumlumuzdu yaptıklarını açıkça gördü .Bu kadar kötü insanın bana mobbing uygulaması ve şirket ahlakı ortadadır.Yorumları okuyanlar için lütfen bu mağazadan alışveriş yapmayın.
  • Eski personeli
    iş ilanına başvurmuştum mağaza müdürü k**** beni güzel karşıladılar çok beğendiler.üniversite öğrencisiydim çok iyi deneyimim vardı.2 hafta sonra bana karşı tavırları değişti benimle birlikte giren personelini kayırmaya başladı.bana açıkça mobbing uyguladılar.benimle başlayan kişi,destek gelen personeli bana karşı doldurup benimle tartıştırdıve bana açıkça hakaret etti neredeyse üzerime saldıracaktı bununla ilgili herhangi işlem yapılmadı sonrasında müdür bana iyi davranmaya başladı kavala kurabiyesi getirdi yememi tadını seveceğimi söyledi :) buda manipülasyonuymuş beni şoka uğratıp işten çıkartmak planıymış.satışlarda birinciydim,müşterilerle ilişkim de çok iyiydi bundan da rahatsızlık duydu.beni tanıyan ve ne kadar iyi olduğumu söyleyen depo sorumlumuz yaptıklarını açıkça gördü.burada görev alan kişilerin iş ve şirket ahlakı ortadadır.yorumları okuyanlar için lütfen bu mağazadan alışveriş yapmayın