ANKAmall Sinema
ANKAmall Sinema

ANKAmall AVM Sinema Seansları

 Ankara Cinemaximum (ANKAmall)

ANKAmall Alışveriş Merkezi`nde Türkiye`nin seçkin birçok markası gibi, sinema anlamında en kusursuz deneyimi siz sinemaseverler adına ANKAmall AVM de CINEMAXIMUM ile yaşatıyor.

Ziyaretçilerine her açıdan konforlu, keyifli ve kaliteliyi sonuna kadar hissedeceğiniz bir sinema deneyimi sağlayan ANKAmall sinema, 2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisinin yanında IMAX teknolojisiyle Ankara`da film izleme keyfinizi paha biçilemez bir noktaya taşıyor.

IMAX teknolojisinin olduğu bir kaç yerden sadece birisi olan ANKAmall sinema salonları bu teknoloji ile sizlere sadece film izlemeyi değil, izlediğiniz her filmi yaşamanızı sağlıyor.

Toplamda 11 salondan oluşan Ankara ANKAmall CINEMAXIMUM salonları geniş ve rahat koltuklarıyla size sanki evinizdeymişçesine konfor sağlarken, modern salon tasarımından da sizleri mahrum bırakmıyor. En son teknoloji ile donatılan sinema salonları, ultra kalitede ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi sunduğu perdeleriyle, siz sinema tutkunlarından tam not almayı başarıyor.

ANKAmall AVM Sinema vizyondakiler ve ANKAmall AVM Sinema Seansları hakkında en detaylı ve güncel bilgilere Ankara ANKAmall Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine, en güncel vizyon filmlerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. ANKAmall sinema seansları haftanın yedi (7) günü, en erken 10:45 `de başlayıp, geç seans saati olarak da 22:00 seansı uygulanmaktadır.

ANKAmall sinema bilet bilgileri, biletinizi temin etme işlemleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemleri için salonun müşteri iletişim hattı olan (312) 5411444 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. ANKAmall sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri (10:00 – 22:00) içinde aranıp irtibata geçilebilir.

İletişim Bilgileri

Ankara ANKAmall Sinema Salonu iletişim bilgileri; 

 Ankamall AVM 2/242 Akköprü/Ankara / 

 0(312) 541-1444 . Ankamall Alışveriş merkezi içinde yer alan sinema salonuna ulaşım oldukça kolay ve rahattır. ANKAmall ulaşım bilgilerine ANKAmall AVM sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder