Ankara Optimum AVM Sinema
Ankara Optimum AVM Sinema

Ankara Optimum AVM Sinema Seansları

Başkent Ankara en kalabalık şehirlerimizden ikincisi olma özelliğini taşıyor. Bu kalabalık şehir de herkesin gönlünce alışveriş yapıp hem de sinema gibi etkinliklerle sosyalleşebilmesi adına hizmete giren Avm ‘lerden biri de Eryaman ‘da hizmete açılan Optimum Avm ’dir. Eryaman ve çevresinin sıkça ziyaret ettiği Ankara Optimum AVMiçinde yer alan Avşar Sinema salonu gerçekleştirdiği periyodik sinema seansları ile büyük alaka görüyor ve sürekli bölge halkı tarafından sevilerek tercih ediliyor.

Ankara Optimum AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz sinema izleyicisine vizyon tarihi ile aynı anda sunup heyecanınızı daha da arttırıyor. Kendisiyle aynı klasmanda yer alan diğer tüm sinema salonlarına vizyon filmlerini konforla buluşturarak ayrıcalığının fark edilmesini sağlıyor. Hayli rahat, konforlu ve modern mimari edilmiş salon içi ferahlığıyla ön planda olmayı başarmış bile. Hizmet anlayışına en yakın bulduğu Avşar Sinema Salonlarıyla yaptıkları iş birlikteliği Ankara Optimum Avm Avşar Sinemaları olarak anılmalarına ve salonlara olan rağbeti daha da arttırıyor. Müşteri memnuniyeti öncülüğünde hizmet verirken, sizlerin değerlendirmelerine doğru oranda katkı sağlamayı hedef ediniyorlar.

Ankara Optimum Alışveriş Merkezi Avşar sinema sadece Eryaman halkının beğenisi ve tercihi dışında da sevilerek ziyaretçi akınına uğrayan bir sinema salonu konumundadır. Alışveriş Merkezi olmasının büyük avantajını yaşarken yaz kış bütün moda akımlarını inceleyip ardından bir sinema bileti ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Hem de en hoşunuza gidecek film ile… Sağladığı tüm bu ayrıcalıklarla sinemaseverleri kendi çatısı altına toplamayı başaran Avşar Sinemaları, sinema salonu anlayışına ilişkin tüm ezber kalıpları bir kenara bırakıp, profesyonel ekibinin sıcak kanlı iletişim becerisiyle bildiğiniz tüm ezberleri bozuyor. Limitsiz konforu konuklarına sunmaya çalıştıkları için tüm koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarıyla donatılmış. Yani o koltuklardan kalkmak istemeyebilirsiniz. Sinema perdelerindeki kalite ise kesinlikle tecrübe etmeye değer nitelikte. Ses sistemleri ve görüntü kalitesinde ivme kazanmış sistem tercihi ile en son teknolojiden faydalanıldığını ilk bakışta fark edeceksinizdir zaten.

Sitemizde Ankara Optimum AVM Sinema Salonları`na ait sürekli güncel olan en aktüel film bilgilerine ve sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma yöntemlerine vakıf olabilirsiniz. Ayrıca, sinema salonunun mevcut haber ve duyuruları, varsa kampanyalarına yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu salon ve diğer tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak önemliyse sizin için, iletişim ve ulaşım bilgilerine ister telefonunuzdan veya tabletten, ister bilgisayarınızdan sadece küçücük bir tıkla sitemize ulaşıp sınırsız bilgi edinebilirsiniz.

Optimum Avşar Sinemaları 10 salonu ile yaklaşık olarak 2400 kişilik bir kapasiteyi bünyesinde konuk ediyor. Alışveriş merkezi içinde 3. Katta yer alıyor ve 03122803494 - 03122803818 numaralı telefondan ulaştığınız takdirde sorularınıza yanıt veriliyor. Müşteri temsilcisi tarafından karşılanan aramalarınızda tüm soru ve görüşlerinizi iletebileceğiniz gibi sinema seansları, bilet fiyatları, bilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinize ilişkin sizlere yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Son olarak Avm ulaşımında ister kendi aracınız veya isterseniz toplu taşıma araçlarından yardım alarak bölgeye ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi imkanından yarar sağlayabileceğiniz gibi servis saatleri ve güzergah bilgilerini size sunduğumuz bu sitemizden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Ankara Optimum Avşar

 Ayaş Yolu Kavşağı Optimum AVM No: 93/13 Eryaman/Ankara
 0(312) 280-3494
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder