Antares AVM Sinema
Antares AVM Sinema

Antares AVM Sinema

 

 

 

 

 

Ankara Cinemaximum (Antares)

 Halil Sezai Erkut Cad. Kasalar Mevkii Antares AVM No:121 Etlik/Ankara

 0(312) 325-9060

Ankara da yerleşkenin tamgöbeği dediğimiz merkez noktasında inşa edilmiş olan Ankara Antares Avm, Etlik ‘de siz misafirlerinizi karşılıyor. Antares Avm sinema hizmetini sizlere Cinemaximum markasıyla deneyimletiyor. Bölgeye olan ulaşımkonusunda da oldukça pratik ve rahat ulaşılabilir bir merkezdedir. Kendi aracınız ile ulaşabilme lüksünüz dışında, isterseniz toplu taşım araçlarını da tercih edip hepsini kullanarak hızlıca ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Etlik ‘de hizmete geçen "Ankara Antares Cinemaximum" genişliği, şıklığı ve yüksek konforu ile bütün sinemaseverleri fazlasıyla mutlu ediyor. Şık kavramına yakışır şekilde döşenen salonları, keyifle vaktinizi geçirebileceğiniz ara dinlenme alanları ve her salonuyla sizi kendine bağlıyor. Tadına doyulmaz popcorn patlamış mısırı ve içecekleriniz için hizmetinize sunulmuş kafeteryasıyla zamanınızı daha değerli bir hale getiriyor.

Antares Avm Cinemaximum sinema, ses sisteminde kullandığı Dolby Digital teknolojisi ile ürettiği ses sistemlerini kullanıyor. Cinemaximum sinema salonu koltuk keyfini evinizdeki kadar büyük bir rahatlığa dönüştürmeyi sizin için başardı. Bu rahatlığıyla yerinizden kalkmak çok zor olacak gibi görünüyor. Yani, Ankara Etlik Antares Avm Cinemaximum  sinema koltukları ile rahat ve konfor dolu bir sinema keyfi yapacağınızdan asla şüphe duymayın ve bize güvenin. Salonlarında çift kişilik koltuk tercihinde de size ekstra inisiyatif sunan Cinemaximum Sinemaları, rahatlığınızı ikiye katlamanız için tüm imkanları sunarak en doğru sinema salonu markası olduğunun fark edilmesini istiyor. Salon mimarisinde kullandıkları ekstrem özellikleriyle de ön plana çıkan sinema, siz sinemaseverleri muhteşem bir atmosferin içine alıyor. Bu kalşteli ve muhteşem atmosferi sinema salonları içerisine girip koltuklarınıza kurulduğunuzda ve ‘’Film Başlıyor!’’ anonsu ile bizzat net bir şekilde hissedip yaşamaya başlayacaksınız. 2D ve 3D film özellikleri ve vizyon filmlerini perdesine tüm dünya ile aynı anda yansıtan Cinemaximum, ayrıcalığınızı tüm burada yazanlarla garanti altına alıyor. Antares Avm Cinemaximum Sinema 10 salonuyla konuklarını ağırlıyor.

Antares Alışveriş Merkezi Cinemaximum ile ilgili tüm duyuru ve haberleri sizin için sitemizde her zaman yayınlıyor olacağız. Sitemizden tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Ankara Antares Avm Sinema seansları en erken 10:45 açılıyor ve en son 24:30 seansı ile kapanıyor. Bütün bu bilgiler dahil, salonda yayınlanan vizyon filmlerine ve seanslarına bizim sizler için hazırladığımız sayfamız üzerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Antares Avm sinema biletleri konusunda ki doğru ve en güncel bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine sinema sayfamızdan ulaşıp inceleyebilirsiniz. 

Sinema salonu veya Avm ‘ye ulaşım konusunda bilmeniz gerekenler ise kısaca şu şekildedir; Alışveriş Merkezine isterseniz kendi aracınızla gidebilirsiniz. Veyahut toplu taşıma araçlarından faydalanıp ziyaret edebilirsiniz. Ya da Alışveriş Merkezinin ziyaret etmek isteyenlere sağladığı ücretsiz müşteri servisi imkanını kullanabilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgi verdiğimiz iletişim sayfamızdan müşteri servis saatleri ile güzergahlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Ankara Cinemaximum (Antares)
 Halil Sezai Erkut Cad. Kasalar Mevkii Antares AVM No:121 Etlik/Ankara
 0(312) 325-9060
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)