Arcadium Sinema
Arcadium Sinema

Arcadium AVM Sinema Seansları

Ankara (Arcadium)

 Koru Mah. 8. Cad. 192/121 Arcadium AVM Çayyolu/Ankara

 0(312) 241-1241

Çayyolu Ankara’ da Arcadium AVM ile Türkiye`nin Başkentin de bölge halkının ihtiyacını karşılıyor. İçerisinde kıymetli birçok markası gibi, sinema salonu anlayışına da kendi kurduğu ve yine kendi adını taşıyan Arcadium Sinemaları markasıyla yoluna devam ediyor.

Toplam 9 salonuyla Arcadium Sinemaları salon açısından oldukça geniş. Huzur dolu koltuklarıyla size konfor sağlıyorken, modern salon dizaynından da sizleri yoksun bırakmıyor. Bütünüyle son teknoloji sinema salonları, etkin ses sistemleri ile ve ultra görüntü kalitesi sunduğu perdeleriyle, siz sinema izleyicisinden takdir almayı başarıyor.

Tüm misafirlerine her manada konforu sunmaya çalışırken, keyifli ve kaliteli bir zaman dilimi yaşamanızı istiyor Arcadium Avm Arcadium Sinemaları. Sinema deneyiminizi sonuna kadar zevke dönüştürmeyi başaran Arcadium Avm Sinemaları 2D - 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle Çayyolun da film izleme tercihinizi eğlence ve neşe dolu harika bir zaman dilimine dönüştürüyor.

Arcadium sinema salonları teknolojisiyle sizlere izlediğiniz filmin her saniyesini hissettirebilme anlayışı ile filmlerini perdesine yansıtıyor. Arcadium AVM Sinema vizyondakiler ve Arcadium AVM Sinema Seansları ile ilgili en detaylı ve güncel bilgilere Arcadium Alışveriş Merkezi Sinema Salonu sayfamızdan size hazırladığımız bilgiler ışığında kendinizi aydınlatabilirsiniz. Ayrıca hazırladığımız sayfamızdan salonun film saatleri ve zaman zaman uygulanan saat değişikliklerine, en güncel vizyon filmlerine, salon bilgilerinde ki tüm ayrıntılar ve iletişim bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Ankara Arcadium sinema seansları haftanın yedi (7) günü hizmet veriyor ve en erken saat olarak 11:00 `de başlayıp, en geç seans saati olarak da 24:00 seansıyla izleyicisini bir araya getiriyor.

Arcadium Avm sinema bilet bilgileri, bilet fiyatları, biletinizi alabilmeniz için gereken işlemleri ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerinizi problemsiz gerçekleştirebilmeniz için (312) 2411241 numaralı telefonu arayıp sorularınızı ve isteklerinizi yansıtabilirsiniz. Telefonla aramalarınızda müşteri hizmeti ile haftanın 7 günü çalışma saatleri kapsamında yardımcı olacaktır.

Salona ulaşım konusunda ülkemizdeki tüm Avmler de olduğu gibi Ankara Arcadium Avm’yi de isterseniz toplu taşıma ile veya isterseniz kendi aracınız ile ulaşıp ziyaret edebilirsiniz. Arzu ederseniz de, sitemizden bu alışveriş merkezi için hazırladığımız özel sayfamızdan yararlanıp bütün ulaşım-iletişim detaylarına hakim olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Ankara (Arcadium)

 Koru Mah. 8. Cad. 192/121 Arcadium AVM Çayyolu/Ankara
 0(312) 241-1241
Yorumlar
Gönder