Armada AVM Sinema
Armada AVM Sinema

Armada AVM Sinema Seansları

Ankara Cinemaximum (Armada)

Eskişehir Yolu No:6 Armada AVM Söğütözü/ANKARA

 0(312) 219-0350

Armada Avm içerisinde bulunan Armada Avm Cinemaximum Sinemaları toplam 12 salondan oluşuyor ve siz sinemasever izleyicisini özenle ağırlıyor. Her teknik özelliği ile mükemmel bir sinema salonu olduğunu sizlere film bitimiyle ispatlıyor. Ankara Armada Sinema salonu 12 farklı sinema salonuyla vizyon da yer alan filmleri izleyicisi ile buluşturup kendine hayran bırakıyor. Armada Cinemaximum Sinema Salonları farkıyla bir araya geldiğiniz sinema salonları haftanın 7 günü ziyaretinize açıktır.  Ankara Söğütözü ilçesinde yer alan Armada AVM Sinema en erken seans olarak ilk filmini 11:00 de izleyicisi ile buluştururken en geç seansını ise 24:00 da izleyiciyle buluşturuyor. Her gün yayın yapan salon, sinema seanslarında düzenlemiş olduğu periyodu ile her daim neredeyse aralıksız film yayını yapıyor.

Söğütözü bölge halkının ilgisini hiç esirgemeden gösterdiği bir sinema salonu olan Armada Avm Cinemaximum Sinema, sinema bileti fiyatları, Armada sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti ön rezervasyon işlemlerinize ilişkin (312) 2190350 telefon numarasından sizlere ihtiyaçlarınız için yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Bu telefondan bilgi alırken arzu ederseniz ön rezervasyon şansınızın da olup olmadığını öğrenebilir, varsa bu hizmeti de kullanıp değerlendirebilirsiniz.

Üstün kalitede rahat ve geniş koltuklarıyla evinizdeki huzurlu keyfi yakalamanızı sağlayan salon, muhteşem görüntü kalitesiyle hazırlanmış yüksek performans da ki sinema perdeleri, son teknolojinin tüm olanaklarıyla döşenmiş ses sistemleri tüm sinemaseverlerin kalbini çalıyor.  Ankara Armada Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda yayınlanan film bilgilerine sitemizden istediğiniz an en güncel haliyle ulaşabilirsiniz ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulmak için etraflıca inceleyebilirsiniz.

Armada AVM Cinemaximum Sinemaları ulaşım anlamında sizin için oldukça kolay ve rahat bir lokasyondadır. Özellikle Avm çevresinde ikamet ediyorsanız çok şanslısınız demektir. Ama bölgeye mesafeniz varsa ise toplu taşıma araçlarından faydalanarak Armada Avm ziyaretinizi gerçekleştirebiliriniz. Tercihinize göre isterseniz kendi aracınız ile de ulaşımınızı gerçekleştirebilirisiniz. Ve bu tercihinizde Avm hizmetleri içerisinde yer alan Armada Avm Otopark hizmetini de kullanabilirsiniz. Sinema salonuna ulaşım konusuna ilişin sitemizde sizin için hazırladığımız iletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ziyaret edip hem alışverişin keyfine varıp hem de güzel bir film ile kendini ödüllendirmek isteyen herkese Armada Avm Cinemaximumla iyi seyirler ve keyifli dakikalar.

İletişim Bilgileri

Ankara Cinemaximum (Armada)

Eskişehir Yolu No:6 Armada AVM Söğütözü/ANKARA
 0(312) 219-0350
Yorumlar
Gönder