Atlantis AVM Sinema
Atlantis AVM Sinema

Atlantis AVM SinemaSeansları

Ankara Cinemaximum (Atlantis)

Kardelen Mah. Başkent Bulvarı No:224 Batıkent/Ankara

 0(312) 255-6672

Ankara ilimizin güzel yerleşkelerinden biri olan Batıkent halkının arzu ve isteklerine uygun, yaşam tarzlarıyla tamamen örtüşen ihtiyaçlarına Atlantis Avm ile yanıt veriyor. Tüm bölge insanının aile ve çocuklarıyla, çevresindeki arkadaşlarıyla bir araya gelip film izleme keyfini güzel bir zaman dilimine dönüştürmesine Atlantis Avm Cinemaximum ile büyük katkı sağlıyor. Batıkent Atlantis Avm Cinemaximum Sinema salonu mükemmel sinema vizyonu ile düzenlediği sinema seanslarında dileyen herkesi ağırlamak için sizleri bekliyor.

Ülkemizde veya tüm dünyada ki vizyona girmiş en güncel filmleri siz sinemasever misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda sunuyor Atlantis Cinemaximum Sinema Salonları. Kurulduğu bölgesel konum itibariyle de kendisine rakip olabilecek diğer sinema salonlarına vizyon filmleri ayrıcalığı ile farkını daha da fazla kanıtlıyor. Çok rahat ve konforlu, oldukça modern mimari edilmiş salon içi ve dış dizaynıyla Cinemaximum markasının verdiği güvenceden sizi sonsuz faydalandırıyor. Atlantis Avm Cinemaximum ile kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyetine sahipsiniz.

Batıkentlilerin ilgisi ve ziyareti dışında da Ankara ‘nın farklı ilçelerinden Batıkent halkı kadar sevgi ve ilgiyle karşılanan bir sinema salonudur. Alışveriş Merkezi olmasının dışında bütün sinemaseverleri bir araya toplamayı başaran bir sinema. Sinema salonu rahatlığına dair tüm konforu misafirlerine sunup, tüm koltukların genişliğiyle rahat ve en son sistem sinema koltuklarıyla zenginleştirilmiştir. Salon içi mimarisinin ön plana çıkan yani mutluluk, huzur ve keyif veriyor olması göze çarpan en önemli özellikleri arasında. Dev sinema perdelerindeki kalitesiyle, ses sistemleri ve görüntü sistemlerin teknolojisi ile hemen fark edilip kalbinizi kazanıyor.

Atlantis Cinemaximum  9 salonu ile yaklaşık olarak 2000 kişilik kapasiteye sahip diyebiliriz.Sizin için inşa edilmiş bu özenlisalona (312) 2556672 numaralı telefondan ulaşıp tüm sorularınızı, görüşlerinizi veya varsa isteklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca, sinema seansları, bilet fiyatları, bilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için de bu iletişim numarasını kullanıp istediğiniz yardımı alabilirsiniz.

Şuan okuyucu olarak ziyaret ettiğiniz web sitemizde Atlantis AVM Cinemaximum Sinema Salonları`na ait en güncel film bilgileri ile sinema seansları detaylarına, bilet fiyatları ve bilet alma yöntemlerine ulaşabiliyorsunuz. Sinema salonunun haber ve duyurularına dair her bilgiyi sitemizde paylaşıyoruz. Yine kampanyalarında içinde olduğu her bilgiyi sitemize aktarıp sizin okuyup incelemenizi sağlıyoruz. Bu sebeple siz de, Atlantis Avm Cinemaximum salonları dahil olmak üzere tüm sinema salonları hakkında paylaştığımız en güncel sayfamız aracılığı ile edinebilirsiniz. İletişim ve ulaşım bilgilerine ister akıllı telefonunuzdan ve tabletten, ister bilgisayarınızdan sadece bir tıkla ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Son olarak, Atlantis Avm Cinemaximum salonlarına ulaşımınızı kendi aracınızla sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma araçları veya ücretsiz müşteri servisleri ile de Batıkent Atlantis Avm’ye ulaşmak mümkün olurken, servis saatleri ve güzergah bilgilerini burada sizler için yayınlıyoruz.

İletişim Bilgileri
Ankara Cinemaximum (Atlantis)Adres :Kardelen Mah. Başkent Bulvarı No:224 Batıkent/AnkaraTel : 0(312) 255-6672
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder