Şikayet Yaz

212 İstanbul Power Outlet AVM

212 İstanbul Power Outlet AVM, Türkiye`nin ilk `power outlet` konseptli alışveriş merkezidir. Ve yine 212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi İstanbul`un en büyük outlet merkezlerinden biridir. Bir çok ulusal ve uluslararası markanın tercih ettiği alışveriş merkezi bugün 100`ün üzerinde mağazaya, restaurant ve cafeye, carrefour hipermarketine ve sinemaya sahiptir. 212 AVM ayrıca İstanbul Atatürk Havaalanı`na yakınlığı ile de bir cazibe merkezidir. 

Cinemarine 212 AVM Sinema Salonları ile 212 İstanbul Power Outlet AVM ziyaretçilerine hoş vakit geçirmelerine yardımcı oluyor. 212 AVM sinema salonları ve 212 İstanbul AVM sinema seansları için sitemizde yer alan sinema sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  Yine alışveriş merkezine ulaşım kolaylığı kapsamında belli güzergahlara ücretsiz müşteri servisi hizmeti vermektedir. 212 AVM ücretsiz müşteri servisi güzergahları ve ücretsiz müşteri servisi saatleri için sitemizde yer alan müşteri servisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Alışveriş merkezi 3500 araçlık kapalı ve açık otoparka da sahiptir. Bu devasa rakam ile bölgenin alışveriş esnasında ki araç park sorununa da çözüm üretmektedir. 

212 AVM mağazaları, restaurantları, sinema salonu ve eğelence merkezleri hakkında aradığınız tüm bilgiler bu sayfamızda yer almaktadır. Ayrıca 212 AVM içinde yer alan sinema salonunda gösterimde olan sinema filmleri hakkında bilgiler, sinema seansları, ücretsiz müşteri servisi güzergahı ve saatleri, 212 AVM ulaşım hakkında bilgilerde alışveriş ve kültür noktası avm.gen.tr aracılığı ile 212 Alışveriş Merkezi sayfasında sizlere sunulmaktadır. 

212 İstanbul Power Outlet AVM ulaşım anlamında da İstanbul`un ulaşımı en kolay alışveriş merkezlerinden biridir. Detaylı yol tarifi ve ulaşım bilgileri sitemizde ulaşım sayfasında yer almaktadır.

Keyifli alışverişi uygun fiyatlarla gerçekleştirmek ve hoşça vakit geçirmek için 212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi size iyi gelecektir. 

 

Favorilerime Ekle

212 İstanbul Power Outlet AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Atila
  Koskoca binada sadece bir tuvalet çalışıyor. Çocukla, yaşlıyla gitmeye kalkışmayın hayatı kendinize zehir etmeyin. Yürüyen merdivenleri de sık sık arızalanıyor ve üstelik asansör sayısı yok denecek kadar az.
 • Kzkrnes
  bağcılara yapılmış en iyi yatırımlardan 1 i ..
 • Enjoy34
  Çok güzel avm rahatlıkla gidebilceğiniz bir yer ve bina tasarımıda etkileyici
 • Enjoy34
  gidipte bulamıyacagınız bir şey yok büyük ve ulaşımı rahat olan bir yer
 • sevda
  Herkes bir görsün derim 212\`yi bence
 • kadirsuicmez
  gidilmesi gereken avm bence