Şikayet Yaz

ABC Plus AVM

İstanbul Bahçelievler ilçesi Şirinevler’in tam merkezinde yer alan ABC Plus AVM, gerek ulaşım, gerekse outlet markaları ve içinde yer alan spor salonu ile bölgenin çokça tercih edilen butik alışveriş merkezidir.

Şuan Şirinevler ABC Plus Alışveriş Merkezi içinde Crispino, D’S Damat, Koton, Süvari Kozmetik ve Twigy gibi dev markalar yer almaktadır. Metrekare olarak küçük bir alışveriş merkezi olan ABC Plus Şirinevler, bölgenin outlet alışveriş ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Üstelik kaliteli markaları merkezi bir yerde oldukça uygun rakamlarla almak için ideal bir AVM’ dir.

ABC Plus AVM 2012 yılında açılmış bölgenin bilinen ve yakinen takip edilen butik alışveriş merkezi olarak hizmete devam etmektedir. Özellikle alışveriş merkezine ulaşımın kolay olması ve dev markaların avm içinde yer almasından dolayı çokça tercih edilmektedir.

ABC Plus AVM içinde yer alan Life GYM spor salonu da AVM ziyaretini fazlası ile arttırmaktadır. Önce alışveriş sonra sinema keyfi yapmak isteyenler burada alışveriş yaptıktan sonra en yakında ki sinema salonunda bir film keyfi sürebilir.  

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • sevda
  Küçük ama hoş bir AVM ABC plus outlet AVM ama gezilmeye değer şirin evlere gidince zezmelisiniz
 • sevda
  Güzel bir AVM sakin içinde gayet düzenli merkezde olması da güzel sevimli yinede gidilmesi gereken bir yer
 • Enjoy34
  Sakin bir avm diyebilirim rahatlıkla dolaşabilceğiniz yerlerden biri ama çok imkanda yok bunuda söylemeden geçemicem
 • byercet
  Küçük ama şirin bir Avm. Şirinevler tam merkezde..