Şikayet Yaz

Addres İstanbul AVM

Addres İstanbul AVM ev dekorasyonu konusunda 35 farklı mağaza ve yüzlerce markanın eşsiz seçenekleri ile sizlere hizmet veren butik ve konsept bir alışveriş merkezidir. Şişli `de yer alan Addresİstanbul gerek kendi iç mimarisi ve kat planları, gerekse mağazaların dizaynları ile ziyaretçilerine keyifle zaman geçirebilecekleri, bir kaç saat içinde ev dekorasyonlarını komple yeniden dizayn edebilecekleri bir ortam yaratmış durumdadır.  

Addres İstanbul AVM dekoratif danışmanlık, mimarlara asistanlık ve evlilik listesi gibi konularda da çözümler üreten bir alışveriş merkezidir. addresistanbul, ART&DESIGN Sanat Platformu ile sanat sevdalılarının da uğrak yeri olacak. Özellikle ulusal ve uluslararası bir çok sanatçının eserlerini adressistanbul`da açılan sergilerde bulabilirsiniz.

Şişli`de hizmet veren Addres İstanbul AVM evini yenilemek isteyenler veya evlenmek isteyenlerin ilk olarak gelip mağazaları gezerek kendilerine hitap eden ihtiyaç duydukları ürünleri birarada görebildiği alışveriş merkezi olarak hizmet vermkektedir. Bünyesinde bulundurduğu mağazalardaki dinamik sektöründe uzman personelleriyle sizleri karşılayıp sizler için en iyisini önererek hem kaliteli hem zevkinize uygun ürünlerin sahibi olmanıza yardımcı olmaya devam etmektedir.

Birbirinden farklı ürün yelpazesiyle sizleri büyülerken ihtiyacınıza yönelik ürünleride rahatça bulabileceğiniz bir alışveriş merkezi olarak siz ziyaretçilerini yormadan rahatça dolaşarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı görev edinmiştir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder