Şikayet Yaz

Afium Outlet ve Eğlence Merkezi

Afium Outlet ve Eğlence Merkezi 2010 yılında hizmete açılmış konsept ve mimarı açıdan farklı bir proje olarak müşterilerine hizmet vermeye ilk günkü gibi devam etmektedir.

Mimarisini şehrin tarihinden alan Afyonkarahisar evlerinin tarihi ve otantik yapısını kullanan Afium Outlet ayrıca bölgesinde açık hava avm konseptindeki ilk avm olması sebebiyle farkını ortaya koymuştur. Açık hava konseptiyle adından çokça bahsedilen bir alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerinin görüşleri, istek ve şikayetleri tek tek incelenerek kaliteye ve ziyaretçilerinin memnun ayrılmasını sağlamaktadır. Ziyaretçisine önem veren sosyal yaşam alanı olarakta basarili ve ferah bir mekan sunduğundan Afyon ve çevre illerden gelen ziyaretçilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilen bir alışveriş merkezi olarak tercih sebebi olarak görülmeye devam ediyor. Çağdaş iç ve dış mimarisiyle birlikte konumununda rahatça bulunabilir olduğundan gençlerin ve ailelerin buluşma noktası olarak rağbet görmeye devam etmektedir.

Ziyaretçilerin kültürel ve sosyal yaşam alanı olarak keyifli vakit geçirebileceği her bütçeye ve ihtiyaca hitap ettiğinden ve iller arası geçiş güzergahı üzerinde olduğundan çevre illerden seyahat halinde olan ziyaretçilerinde mola vermek için uğradıkları mekan haline gelmiştir. Bir cok markayi icinde bulundurmasi ve bunlarin gercekten outlet olmasi sevindirici.Mağazaları ve eğlence mekanları ile fark yaratan Afium Outlet  bünyesinde teknoloji , yapı  ve hiper marketlerini bünyesinde barındırmaktadır.Afium outlet ayrıca zengin restorant ve tekstil mağazalarını da içermektedir.

Arkasında loktanta ve dinlenme tesisleri konusunda tecrübeli  et ve şekerleme ürünleri üretiminde öncü ve termal otel yatırımlarını gerçekleştiren gelişmiş bir sermaye olan Afium Outlet ve Eğlence Merkezi üstün hizmet kalitesini günümüzdede sürdürmektedir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder