Şikayet Yaz

Akbatı AVM

Akbatı AVM İstanbul`un gelişmekte olan semtlerinden Esenyurt - Bahçeşehir mevkisinde konumlanmış toplam 50.838 m2 arsa üzerine kurulu dev bir alışveriş merkezidir. Akbatı AVM bünyesinde 200`ün üzerinde mağaza, son sistem ile kurulu 9 salonlu Cinemaximum Akbatı Avm sinema salonu, her damak tadına uygun cafe ve restaurantlar, eğlence ve çocuk oyun alanları ile 3000 araçlık otopark yer almaktadır. 

Akbatı AVM`nin en göze çarpan özelliği ise 5.000 oturma kapasiteli Festival alanıdır. Festival Park adını verdikleri bu alanda bir birinden değerli organizasyonlar ve etkinlikler düzenlenmektedir. Alışveriş merkezi tüm ziyaretçilerini boğmadan ferah ve rahat bir alanda alışveriş yapmalarını bir yandan da rahatlıkla dolaşmalarını sağlamak için oldukça ışık alan koridorlar planlamış. Ayrıca Akbatı içinde şelale ve süs havuzları her yerde karşınıza çıkabiliyor. Böylelikle kapalı bir alanda değil sanki açık alanda geziyormuşçasına ferah bir ortam yaratılmış. 

Her alışveriş merkezinde olduğu gibi Akbatı AVM` de de yeme içme bölümü fazlası ile ilgi görüyor. Ancak Akbatı `da durum biraz daha gelişmiş çünkü Restaurantlar Meydanı adı verdikleri bir alan oluşturmuşlar ve bu alan ziyaretçiler için ortak kullanım alanı olmuş bile. Gerek açık ve gerekse kapalı mekanları ile yeme ve içmenin keyfini Akbatı AVM cafe ve restaurantlarda sürebilirsiniz. Akbatı AVM ziyaretçilerin alışveriş merkezine sıkıntısız ve zahmetsiz ulaşım sağlamaları için ücretsiz müşteri servisi hizmeti vermektedir. Ücretsiz müşteri servisi hakkında detaylı bilgi, servis güzergahları ve servis saatleri hakkında detaylı bilgi `Servis` bölümünde yer almaktadır. Yine alışveriş merkezine ulaşımı kendi aracı ile yapacaklar için detaylı ulaşım tarifi ve adres bilgiside `Ulaşım` sayfamızda yer almaktadır. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    sturbucks\`a kahve içmeye gittiğinizde inşaat alanında geçip tozlanan masayı silmeniz gereken, yolları hala delik deşik nereden girileceği belli olmayan, ama buna rağmen insanların geldiği bir alışveriş merkezi
  • Kzkrnes
    akbatı avm esenyurta yapılmı en büyük yatırımlardan biri kesinlikle.oldukça büyük ve çokca markayı ve mağazayı içerisinde barındırıyor..esnyurta uğrayan ların kesinlikle bakması gereken avm ler arasında ...