Şikayet Yaz

Akvaryum AVM

Bayrampaşa`da açılan ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium / Akvaryum alışveriş merkezi 17 Eylül 2005 de ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Bölgenin merkezinde konumlandığından belediye binasının yakınında olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Akvaryum AVM İstanbul Bayrampaşa ilçesinde yer alan ve bölgeye hizmet veren ve bünyesinde birbirinden farklı 66 mağazanın yer aldığı Aquarium alışveriş merkezinde bir çok ulusal markanın ve yerel işletmenin yer aldığı bir avm projesidir. İçinde banka şubelerinden teknoloji marketlerine, moda ve giyim mağazalarından kitap ve kırtasiye alışverişine, çocuk giyim ve oyuncak alışverişinden cafe ve restaurantlara kadar onlarca marka Akvaryum AVM`de yer almaktadır. 

500 araçlık kapalı otoparkı bulunmaktadır. Alışverişin yanı sıra eğlence ve dinlenme ihtiyaçlarının da düşünüldüğü Aquarium’da Coşkun Sabah Sineması 4 adet salonuyla yer almaktadır. Bayrampaşa Akvaryum AVM, bölgenin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek bir alışveriş merkezidir. Bir çok ihtiyacınızı alışveriş merkezi içinde yer alan mağazalardan sağlayabilirsiniz. Ulaşım olarak cadde üzerinde yer alan Akvaryum AVM, gerek toplu taşıma araçları gerekse kendi aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumdadır. 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • EYÜP TERZİ
    ESENLER İLÇESİNDE FAALİYETTE BULUNAN KORU GÜVENLİK 0212-6110541 05053661750 0532301463koru@koruguvenlik.com\r\n\r\nguvenlikkoru@outlook.com\r\n\r\n\r\n5188 SAYILI KANUN ŞARTLARINA UYGUN ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.\r\n\r\nİŞYERİNİZDE GÜVENLİK HİZMETİ VERMEK İSTEMEKTEYİZ\r\n\r\nBİGİLERİNİZE ARZ EDERİM\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nEYÜP TERZİ \r\n\r\nşirket sahibi