Şikayet Yaz

Amasya Park AVM

3 Eylül 2015 tarihinde hizmete açılan Amasya Park AVM Amasya ili ve  çevre ilçelerinin yanı sıra Karadeniz Bölgesi içinde yaşam merkezi haline gelmeye devam ediyor. Bölge halkı için sosyal yaşam alanı olarak fark yaratarak eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Bölgede bulunan sosyal ve kültürel zenginlikler içeresinde bazı eksikliklerin olduğu görülmüştür. Her geçen sene büyüyerek devam eden üniversite öğrenci kitlesinin de dikkate alınarak sosyalleşmenin öncülerinden olmuştur.
Esta inşaat tarafından yapılan İldeki tek avm konseptli kompleksi olma özelliği taşıyan Amasya Park AVM bünyesinde 41 mağaza , 5 yiyecek içecek alanı ve 4 adet salona sahip sinema salonu ile Amasya halkına tek başına hizmet vermektedir.

Avm içerisinde 7800 m2 mağaza alanında FLO ,Carrefour , ENGLISH HOME ,LC WAIKIKI ,TEKNOSA,ADIDAS ,ESSE ,PENTI gibi pek çok mağazayı bir arada  bulabilirsiniz.Ayrıca yiyecek içecek alanında BEREKET DÖNER , BURGER KING  ve SATIR KÖFTE  gibi değerli markalarda hizmet vermektedir.

Geniş otoparkı ulaşım kolaylığı ve eğlence alanlarıyla Amasya Park ildeki tek avm konseptli yapı olması nedeni ile 400 bin gibi bir nüfusa tek başına hitap etmenin gururunu siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder