Şikayet Yaz

Anatolium AVM

Ankaranın en önemli yerleşim alanlarından olan Çankaya ilçesi eteklerinde kurulmuş olan Anatolium AVM çevre yoluna bağlantısı sayesinde Ankaranın en uzak mesafesinden dahi 25 dakikada ulaşabileceğiniz,Alışveriş merkezinin yanı başındaki metan gazı tesisi sayesinde çevre dostu enerji kaynağı kullanan sayılı alışveriş merkezlerindendir.

 

Ankara Anatolium Alışveriş merkezi

Ankara`da sahip olunan en büyük alışveriş merkezi kompleksi olarak faaliyet gösteren bir alışveriş merkezi olmuştur. Ankara`nın tek Ikea’sı, Carrefour, Tekzen, LCW, Decathlon, Bimeks, Koton, Bowling Adası, OPS Playkids, X Fit  gibi mağazaların yanı sıra elektronik, ev tekstili, hazır giyim, restoran, cafe, çocuk ve eğlence alanlarında yerli ve yabancı 94  mağazasıyla ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin gözde buluşma mekanı.

Modern mimarisiyle rahat alışveriş yapmayı sağlayan, ziyaretçisini yormayan yürüme alanların yanı sıra tüm ihtiyaçları aynı anda sunan bir Alışveriş kompleksi olarak hizmet sektöründe öncülük ediyor.İl Çevre yoluna doğrudan bağlantı yolları sayesinde, merkeze en uzak noktasından 25 dakikada, Çankaya’dan Turan Güneş ve Doğukent Bulvarları ile Nato Yolu kavşağından 8 dakikada ulaşabileceğiniz bir yaşam alanı olarak konumlandırılmıştır.

Anatolium Alışveriş Merkezi sadece bir alışveriş merkezi olmayıp ziyaretçileri için bir eğlence merkezine sosyal yaşam alanına dönüşmüş durumda.Her hafta sonu çocuk ve gençler için eğlenceli oyunlar, kendilerini geliştirecek etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri ve sergiler düzenleniyor. Ziyaretçilerini eğlendirmenin yanında Anatolium sürekli olarak düzenlediği kampanyalarla birçok hediyeyeleride hemen kazanma fırsatı buluyor. 

 

Ankara Anatolium Avm, Mağazalar ve sinemalar

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder