Şikayet Yaz

Anatolium Bursa AVM

Anatolium Bursa AVM, Bursalı ziyaretçileri için zamanlarını değerlendirebilecekleri alışveriş imkanı sağlamakla birlikte Bursa şehirlerarası yolu kullanan vatandaşlarımız içinde Anatolium Bursa AVM ilk uğrak yeri olması göze çarpıyor. Anatolium’da giyimden, aksesuara, mobilya ve elektroniğe, gıdadan kafe ve restoranlara, eğlenceden çocuk dünyasına, hertürlü alışveriş ihtiyacınıza hitap etmesi ziyaretçilerinin memnuniyetini kazandırıyor.

Modern mimari projesi ülkemizde ve dünyada birçok önemli ve ödüllü projeye imza atan Portekizli CPU Retail Architects tarafından hazırlanan Anatolium Bursa AVM’de, görselliği ve dizaynı ile birlikte ürün çeşitliliği ve yenilikçi yaklaşımı ile müşteri için rahat alışveriş yapabilmesi ilkesi gözetilmiştir. Alışveriş merkezinde, mimari yapının görsel dili olduğu gibi taklit edilmeden, kentin geleneksel dokusu ile uyarlanması amaçlanmıştır. Anatolium Bursa AVM, Bursa dokusu, tarihi ipek kültürü ve benzeri değerlere atıfta bulunan bir dizi modern mimari sürprizleri ile ziyaretçilerinin alışverişlerini keyfe dönüştürüyor. Anatolium Bursa AVM projesi, 190 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş olup önemli bir istihdam imkanı sağlarken uluslar arası markaları içinde bulundurarak kaliteli alışverişin yapılmasını olanak sunmaktadır.

Kaliteli markaları Bursa’lılar ile buluşturan Anatolium Bursa AVM`de, Mango, Tommy Hillfiger, Guess, Lumberjack, Deichmann, Defacto, Mothercare, Beymen Business, US Polo Assn, Pierre Cardin İpekyol, Twist, Koton, Network, Storks Rolex, Damat & Tween, Adidas, Nike, D&R, Mavi, Colins, LTB, Teknosa, Intersport, Matraş, Triko Mısırlı, Lufian, Kırkpınar Restoran, Köfteci Ramiz, Sampi, Kahve Dünyası gibi markalar yer alıyor. Ayrıca Bursa’nın en modern bowling salonu olan Rainbowl Bowling de Anatolium AVM’de yer almaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder