Şikayet Yaz

Ankara 365 AVM

Ankara Çankaya bulunan 9 Mayıs 2008 tarihinde açılan ve “Keyfe Özel Alışveriş Merkezi” sloganıyla hizmet sektörüne adım atan  “365 Alışveriş Merkezi”, yılın 365 günü farklı bir alışveriş kültürü ile buluşturuyor...

Toplamda 60 bin metrekarelik alan üzerine kurulan 100 ü aşkın mağazasıyla Ankaralıların uğrak yeri haline gelmesi hedefleniyor. 365’te alışverişe ayrılan vaktin verimli ve keyifli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu mimari düzen sayesinde mağazalar arası geçişler kolay olması ve ziyaretçiler sadece ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapması kalıyor. Kategorik olarak ayrılmış mağaza karması ile her bütçeli ziyaretçi kitlesine hitap edip mükemmel alışveriş imkanı sağlıyor.

 

Günlük hayatı kolaylaştıran ve hertürlü büyük küçük bireylere hitap etmesi 365 AVM`yi ön plana çıkartıyor. Farklı aktivite ve etkinliklerle yılın 365 günü canlı kalması hedeflenen 365 AVM’de ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına yönelik mağazalar bulunuyor; Migros, Mango, Electroworld, Koçtaş ve LCW gibi markalar gibi, Boyner Casa’dan D&R’a kadar onlarca mağazayı bulmak mümkün. Dış cephesi tamamen camdan yapıldığı için gün ışığından ve manzaradan maksimum derecede fayda sağlanarak ferah Fast Food alanı ise Gloria Jeans, Kahve Dünyası, Appetito ve El Torito gibi farklı damak tatlarına hitap eden cafe ve restoranlarıyla Ankaralıların ilgisini çekiyor. Oturma alanları peyzaj ile bütünleştirilmiş olup geceleri de RGB ışık oyunlarıyla farklı ambiyanslar ile Ankaralılara güzel atmosfer yakalanıyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder