Şikayet Yaz

Arcadium AVM

Ankara Çayyolu`nda 2003 yılında hizmete giren ARCADIUM AVM günün stresini atmanız ve ferah bir alışveriş ortamı yaşamanız amacıyla tasarlanmıştır. AVM içerisinde 1300 araç kapasiteli ücretsiz otoparkın yanısıra avm ye direk ulaşabileceğiniz metro istasyonu da bulunmaktadır.

 

 

Tatlıdan hamburgere, zengin kahve seçeneklerinden dünya mutfağına kadar geniş damak seçeneklerinden birini değerlendirebilir veya uzun soluklu oturmak isteyeceğiniz restoran ve kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Damak tadınıza uygun her şey ARCADIUM CADDE Restoranlarında mevcut.

Zemin katta bulunan bebek bakım odasından, zemin kattaki danışmadan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

 

İş hayatının, günün stresi ve hayatın problemlerinden uzaklaşmak, dinlenmek ve keyifli zaman geçirmek için iç ve dış mimarisiyle detaylarda modernliğin ön planda tutulduğu, sizlere nezih bir ortam eşliğinde rahatlatan bir alışveriş merkezi Arcadium AVM!

Arcadium AVM, Eskişehir yolunda, Konutkent, Yaşamkent, Mesa gibi çok bilinen yerleşim noktalarının da içinde bulunduğu Ümitköy-Çayyolu merkezinde; yakın çevresinde aktif 150.000 konut, 350.000 bölge halkı yaşayan, halen faaliyette olan Devlet Tiyatroları Cüneyt Gökçer Sahnesi, Eskişehir yolu tarafında yer alan Başkent, Bilkent, ODTÜ, kamu kurumları ve orta ölçekli işletmelerle şehrin güney batısının merkezi halinde.

1.300 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkına aracınızı ücretsiz olarak park edebilir, bunun yanı sıra metrodaki ulaşım rahatlığı ilede bilinen Arcadium AVM’ye ulaşmanız çok kolay ve rahat.Macrocenter, Mudo City gibi bir çok farklı markayı da içerisinde bulunduran Arcadium AVM, her yaşa hitap eden dünyaya adından söz ettiren markalarının mağazalarıda bulunuyor.

Bünyesinde giyimden, ev eşyasından oyuncağa, kısaca her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. İçerisindeki ARCADIUM sinemaları sayesinde vizyondaki film zevkinizi doyasıya yaşarken birçok film galasınıda alışveriş merkezimizde yaşama ayrıcalığına kavuşabilirsiniz. Özel günler için düzenlenen aktivitelerden olan dans ve akrobasi gösterileriyle eğlencenin doruklarına ulaşabileceğiniz bir yaşam alanı bulunmaktadır.

ARCADIUM KART ile tüm yıl devam eden tüketici kampanyalarından ve anlaşmalı mağaza avantajlarından yararlanabilir, sevdiklerinize alışverişlerinizle ödüllendirebilirsiniz. Alışveriş merkezinin açık kaldığı süre boyunca devam eden organizasyon ve etkinliklerle canlı müzikten de performanslarını dinleyebilir, konserlere katılabilir, söyleşilerde, ARCADIUM SİNEMALARI’NDA film galalarında veya imza günlerinde ünlü sanatçılarımızı yakından tanıyabilirsiniz. Ayrıca, özel gün kutlamalarına katılabilir, dans ve akrobasi gösterilerini izleyebilir, çocuklara yönelik etkinliklerden faydalanabilirsiniz.

 

Favorilerime Ekle

Arcadium AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder