Şikayet Yaz

ArenaPark AVM

İstanbul avrupa yakasının gözde alışveriş merkezi olmayı başaran bir avm var karşımızda ArenaPark AVM. ArenaPark ziyaretçilerine kapılarını açtığı 2011 yılından bu güne artan ziyaretçi trafiği, 100 ün üzerinde mağaza ve standı, 10 salondan oluşan sinema salonu, çocuk eğlence alanları, restaurant ve kafeleri ile alışveriş tutkunlarının vazgeçilmez mekanı olmuş durumda.

 

Toplamda 100.000 metrekarelik alanda faaliyet gösteren ArenaPark’ın, 40.000 metrekarelik kiralanabilir alanı bulunuyor ki bu oldukça büyük bir alan. Geniş mağazaları, mağazalar arasında gezerken sıkılmayacağınız, sıkışmayacağınız geniş gezi koridorları, hoş ve modern mimarisi ile ArenaPark AVM gerçek anlamda ziyaretçiler tarafından oldukça beğenilen bir alışveriş merkezidir. ArenaPark AVM içinde 100 `ün üzerinde mağaza bulunuyor ancak bunların içinde en büyüğü 8000 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren Tesco Kipa `dır. Tesco Kipa 50 bin çeşit ürünü en uygun fiyatlarla ziyaretçilere sunuyor.

ArenaPark sinema alanında bölgenin en büyük yatırımına sahiptir. Toplamda 10 salonda hizmet veren ArenaPark AVM içinde yer alan Site Sinemaları toplamda 2 bin 400 metrekarelik alanı kullanmaktadır. Bulunduğu bölgede en büyük sinema salonu olma özelliğini koruyan salonlarda vizyonda ki filmleri teknolojinin en son sistemleri ile donatılmış salonlarda en uygun rakamlarla izleme fırsatı bulursunuz.

ArenaPark Alışveriş Merkezi `ni ortalama hafta içi günde 20-25 bin, haftasonuysa 35 bin kişi ziyaret ediyor. Bunda en büyük neden her yaşta ziyaretçiye uygun mağaza ve eğlence alanlarının yer alması ve fiyatların oldukça uygun olmasıdır ki etkinlikler ve kampanyalarda ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Yine StarPark adı verilen eğelnce alanında her yaştan çocuk için oyuncaklar, eğlence alanları yer almaktadır. Tüm ailece hem alışveriş hem sinema hemde eğlencenin tadına varabilecğiniz ArenaPark AVM haftanın her günü saat 10:00 / 22:00 arası sizleri bekliyor. 

Son olarak ArenaPark AVM içinde yer alan kafe ve restaurantlardan bahsetmeden de geçemeyecez. Her damak tadına özel ve uygun yemek ve kahve çeşitleri yemek katında yer alan kafe ve restaurantlarda mevcut. Küçükçekmece Atakent’te yaşayanların yürüme mesafesinde olan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi sizlere keyifli zaman geçrimek için bekliyor. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Bende bu AVM yi çok seviyorum nedense ama sanırım markalarıyla gezilecek kadar güzel olduğu için beğeni yorum arenapark i gezip gormelisiniz
  • Enjoy34
    Gerçekten istanbulun en havalı alışveriş merkezi olan arena park ama mağazalar yeterli değil fazla aktivite yok ama çokta kötü değil
  • Kzkrnes
    gezdiğim bir çok avm arasında arena park da var kesinlikle avrupa yakasında yaşayan ve avm tutkunları olan bayanlar buraya uğramalısınız..bence oldukça başarılı ve güzel bir avm ..