Şikayet Yaz

ArmoniPark Outlet Center AVM

İstanbul Sefaköy`de yer alan ArmoniPark Outlet Center AVM yaklaşık 95 üzerinde mağazası, 71 bin m2 kapalı alanı, outlet konsepti ile bölgenin en büyük ve en karlı yatırımı konumundadır.  Ziyaretçilerine minimum rakamlarla maksimum alışverişi sunan ArmoniPark Outlet Center AVM ulusal ve uluslararası tanınmış ve ünlü markalardan oluşan 95 mağazası ile ziyaretçilerine sınırsız alışverişin kapılarını açıyor.

Armoni Park Outlet Alışveriş Merkezi sadece bir alışveriş merkezi değil ayrıca bir yaşam merkezidir. Bunda en büyük etken sadece alışverişe yönelik mağazalardan oluşmamasıdır. Alışveriş mağazaları yanı sıra eğlence alanları, yeme içme alanları ve sürekli düzenlediği etkinlikler ve sinema salonları sayesindeArmoniPark Outlet Center AVM ziyaretçilerden tam puan almaktadır.  Armoni Park sinema salonları toplamda 7 salondan oluşmaktadır ve sinema salonlarının yönetimini Site Sinemaları üstlenmektedir. Son teknoloji ile donatılmış, son sistem ses düzeneklerinin kullanıldığı sinema salonlarında vizyonda ki tüm filmleri bulmanız mümkün. ArmoniPark AVM sinema severler için oldukça iyi bir mekan olmuş. 

ArmoniPark Outlet Center AVMkaliteyi uygun fiyata arıyanlar, damak zevkine göre yemek ve kahve keyfi yapmak isteyenler, vizyonda ki filmleri kaçırmak istemeyenler, ailesi ve çocuğu ile neşeli güzel vakit geçirmek isteyenler içinideal bir alışveriş merkezidir. ArmoniPark Outlet Center AVM haftanın yedi günü saat 10:00 / 22:00 arası sizleri bekliyor. 

 

 

Favorilerime Ekle

ArmoniPark Outlet Center AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Sefa köye boyle bir yer lazımdı zaten basarili bir çalışma armonipark AVM gidebileceğiniz yerlerden birisi
  • Kzkrnes
    Sefaköye kazandırılmış güzel bir avm