Şikayet Yaz

Asmerkez Outlet Bursa AVM

Bir Sönmez Holding projesi olan As Outlet AVM, yeni Yalova üzerinde Sönmez Plaza Tesisleri olarak bilinen konumda yer almaktadır. Oldukça sık ve geniş bir alana kurulu olan alışveriş merkezi özellikle outlet alışveriş tutkunları için bulunmaz bir mekândır. Birçok ulusal ve uluslar arası markayı bir arada bulabileceğiz As Outlet Alışveriş Merkezi içinde elektronikten giyime, kozmetikten sağlığa, sinemadan cafe ve restaurantlara kadar birçok değerli marka ve mağazayı bir arada bulabilirsiniz.

Alışveriş merkezinin gerek dış mimarisi, gerekse iç dizaynı oldukça şık ve modern çizgilere sahiptir. Ziyaretçilere eğlenceli ve bol alışverişli zaman geçirmeyi hedefleyen As Outlet çatısı altında bir birinden değerli markaları ve bu markalara ait ürünleri görebilirsiniz. Avşar sinemalarının yönetiminde sinema salonuna da sahip olan As Outlet Bursa ilinin değerli yatırımlarından biridir.

Bir çok etkinliğe de ev sahipliği yapan AVM, sosyal sorumluluk ve kampanyalar ile bölge halkından ve genel ziyaretçilerden büyük ilgi görmektedir. Kızılay ile dönem dönem kan bağış organizasyonları, birçok vakıf ve dernekler ile etkinlikler, mağazalar ile iş birliği içinde kampanyalar ile sürekli bir etkileşim içinde bulunan As Outlet Bursa’nın değerli bir alışveriş noktasıdır.

Yeni Yalova Yolu 9. km Osmangazi-Bursa adresinde yer alan alışveriş merkezine 0224 261 51 51 nolu müşteri hizmetleri hattından ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Favorilerime Ekle

Asmerkez Outlet Bursa AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder