Şikayet Yaz

Astoria AVM

Astoria AVM İstanbul`un merkezi Şişli ilçesinde Mecidiyeköy mevkisinde bulunmaktadır. Astoria AVM ziyaretçilerini kapılarını 2008 yılında açmış, daha sonra ziyaretçilerine daha iyi ve sınırsız hizmet verebilmek adına 2014 yılında yenilenmiştir. İstanbul`un kalbinde yer alan alışveriş ve buluşma noktası Astoria, keyifli alışveriş ve iş yoğunlu içinde nefes alma noktasıdır.

 

Astoria AVM yoğun iş merkezlerinin, genel müdürlük binalarının ve ofislerin yoğun olduğu bölgededir. Gayrette Metro istasyonuna bir kaç metre uzaklıktadır. Bundan dolayı öğlen yemek molalarında ve akşam iş çıkış saatlerinde yoğun ziyaretçi trafiği yaşamaktadır.

 

Astoria AVM`nin içinde Giyim, ayakkabı, elektronik, ev tekstili, sağlık, optik, kozmetik, mücevher, kitap ve müzik alanlarında ürünler sunan onlarca farklı mağaza ve atomi fitness salonu, güzellik merkezi, kuaför, turizm acentaları, süpermarket, terzi, çiçekçi, lostra salonu, ATM alanı, bebek odaları ve 1000 araçlık otopark bulunmaktadır. Ayrıca Jatomi Fitness & Spa en büyük salonlarından biri ile alışveriş merkezi içinde yer almaktadır.

 

Birbirinden değerli markalar, her alanda hizmet veren firmalar ve her damak tadına yönelik cafe ve restaurantları ile bölgenin hatta aynı tarz alışveriş merkezlerinden sıkılanların ortak buluşma noktası olmaya aday Astoria sizleri beklemekte. Ayrıca Astoria AVM ücretsiz müşteri servisi hizmeti ile de alışveriş merkezine ulaşımı kolaylaştırmaktadır. 

 

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Çok büyük bir avm mağaralarıyla on planda bir AVM astoriga aradığınız ürünleri rahatlıkla bulabileceğiniz den eminim