Şikayet Yaz

Ataşehir Mozaik Çarşı

Ataşehir ilçesinde yer alan Ataşehir Mozaik Çarşı, bölge insanının en çok bildiği ve ziyaret ettiği yerel alışveriş merkezlerinden biridir. Oldukça şirin ve yerleşik mağaza sistemine sahip olan Ataşehir Mozaik Çarşı içinde birçok mağazayı bir arada bulabilirsiniz.

Ataşehir merkezde yer alan bölge halkının rahatlıkla ulaşım sağlayabildikleri bir konumda yer almaktadır. Ücretsiz otopark olanağı da ziyaretçileri fazlası ile memnun etmektedir. 3 kattan oluşan alışveriş merkezi oldukça ferah ve geniş koridorlara sahiptir. Yerel işletmelerden ulusal markalara kadar bir çok mağazayı içinde barındıran Ataşehir Mozaik Çarşı gıdadan, alışveriş ve eğlenceye kadar bir çok sektörde onlarca markaya sahip bir alışveriş merkezidir.

CarreforSA gurme, Mado ve bir çok banka şubesi bölgede sadece Ataşehir Mozaik Çarşı içinde yer almaktadır. Terzi, bayan ve erkek kuaförleri, çilingir, lostra salonu, fatura ödeme merkezi gibi hizmet mağazaları ve eğlence adına kafe ve bar olanakları ile bu alışveriş merkezi adından sıkça bahsedilen yerel bazlı mini bir dev yatırımdır. Ataşehir Mozaik Çarşı’ya Ataşehir Atatürk mahallesinde yer almaktadır. Çevresinde birçok okul ve toplu konutlar yer almaktadır.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder