Şikayet Yaz

Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi

Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi 190 Mağazası, sinema salonları, kafe ve restaurantları ile eğlence alanlarından oluşan dev bir yatırımdır. İstanbul`un Anadolu Yakası`nın parlayan bölgesi Ataşehir`de 2008 yılında açılan Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi o günden bu güne her geçen zaman daha fazla ziyaretçi çekmekte ve daha fazla ilgi görmektedir. Toplamda 40 bin metrekare kiralanabilir alanı olan bir alışveriş merkezi ve 32 katlı rezidans kulesinden oluşan Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi’nde 190 mağaza bulunuyor.

Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi denilince akla gelen ilkşey muhteşem salonlardan oluşan sinema alanıdır. Palladium Avm Cinemaximum tarafından işletilen toplam 10 adet son sistem ve teknolojik alt yapıya sahip sinema salonları ile Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi göz dolduruyor. Palladium, teknolojinin en son olanaklarıyla donatılmış 10 salonu (3 salonda 3D özelliği), dev perdeleri, kusursuz ses sistemi, görüş engellemeyen oturma düzeni ve konforuyla sinemayı sonsuz bir keyfe dönüştürüyor. Sizde vizyondaki tüm filmleri müthiş bir salonda izlemek istiyorsanız Cinemaximum Palladium Salonları tam size göre. 

Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi çocukları da unutmayan bir alışveriş merkezidir. Gerek alışveriş merkezi iinde onlara özel alan ayıran Palladium, gerekse düzenlediği etkinliklerde çocuklara her zaman özel zaman ayırmıştır. Bu anlamda çocuklu aileler için keyifli alışveriş adresi olmayı başarmaktadırlar. Palladium’da her şey sizin ve ailenizin rahatı için düşünülmüş. Bebek bakım odasından çocuk oyun alanına, ücretsiz müşteri servisinden vale hizmetine ve dua odasından engelli tuvaletine kadar sonsuz ihtiyaçlarınız için sonsuz hizmet sunuyor.

Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi`ne ulaşım için ücretsiz müşteri servislerini kullanabilir ya da kendi aracınız ile rahatlıkla gelebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgileri için ulaşım sayfamıza bakabilirsiniz. Avm otopark bakımından tüm ziyaretçilerin ihtiyacını karşılayabilmektedir. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Ataşehir palladium AVM çok geniş kapsamda mağazaları ve çocuk eğlence alanıyla meşhur bir AVM
  • Enjoy34
    Avmnin merkezde olması ve heryere yürüyüş mesafesi olması çok güzel.oldukça çok mağaza ve yeme içme alternatifi olan bir yer tavsiye ederim
  • projegezgini
    Ataşehir\`in değerli yatırımlarından biri olan Palladium AVM açıldığı ilk günden beri vazgeçilmez alışveriş merkezlerimden biri oldu.