Şikayet Yaz

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi

 

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Ankara`lıların ve konumu ile batıkent semtinde yaşayan ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına yönelik aradığınız herşeyi bulabilmenize imkan sağlayarak bölge halkının beğeninisini kazanmaya devam ediyor.

 

Bünyesinde hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, aralarında Kipa, Joyland Cinemaximum ve Tekzen’in de bulunduğu 130 yerli ve dünyaca ünlü markaya ev sahipliği yapıyor.Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 3.000 m²’lik Ankara`nın en büyük eğlence merkezlerinden biri olan çocuk ve genç eğlence merkezi Joyland, 10 salonlu Cinemaximum sinemaları,

4.000 metrekarelik semtin tek yaşam ve spor merkezi Atlantis Sports Center, 17.500 metrekarelik botanik park ve 7.500 metrekarelik su oyun havuzlarıyla ziyaretçilerinin hertürlü aktiviteden yaralanmasını sağlıyor. Eğlenirken dinleneceğiniz, dinlenirken alışveriş yapabileceğiniz iç dekorlarıylada sizi büyüleyen bir merkez haline gelmiştir. Yerel Türkçe Pop rasdyo kategorisinde en çok dinlenen Atlantis FM ile de sanatı hayatın içinede sizlere sunmaktadır.

Ankara`lıların ve çevre illerden gelen ziyaretçilerine farklı bir atmosfer sunarak alışveriş öncesi ve alışveriş sonrası sizlere keyif, eğlence, dinlence, radyo, sinema ve botanik parkı ile ziyaretçilerinin vazgeçemediği sosyal yaşam merkezi sunmaya devam ediyor. Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi yılın 365 günü sizlere kampanyalardan, aktivitelere, etkinliklerden, eğlence alanlarıyla tam bir sosyal yaşam kompleksi olduğunbu göstermektedir. Giyimden, kozmetiğe, aksesuardan, eğlence alanlarıyla bölge halkına sosyalleşmenin ve keyifli zaman geçirmek için olanak sağlamaya devam ediyor.

 

Favorilerime Ekle

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder