Şikayet Yaz

Atlas Park Alışveriş Merkezi

Ziylan Grup tarafından İstanbul Sultanbeyli ilçesinde hayata geçirilen Atlas Park Alışveriş Merkezi bölgenin en büyük ve en çok ilgi çeken alışveriş merkezi olmayı şimdiden başarmış durumda. Toplam 150.000 m2 inşaat alanı üzerine kurulu olan Atlas Park Alışveriş Merkezi`nin kiralanabilir alanı ise 52.600 m2 dir. 

147`nin üzerinde ulusal ve uluslararası markayı içinde barındıran Atlas Park Alışveriş Merkezi Sinema, cineatlas adı verdiği sinema salonları, bir birinden lezzetleri tadacağınız restaurantları ve keyifle soluklanacağınız cafeleri ile Sultanbeyli ilçesinin göz bebeği olmuş durumda. Atlas Park Alışveriş Merkezi her ne kadar Sultanbeyli ilçesinde olsada çevre ilçelerden de yoğun ilgi görmektedir. Sancaktepe, Çekmeköy, Kartal, Sarıgazi, Samandıra gibi yakın çevreden yoğun ziyaretçi almaktadır. 

 

147 Marka, 1400 araçlık otopark ve 9 sinema salonu ile hizmet veren Atlas Park Alışveriş Merkezi, açıldığı günden bu güne her geçen gün ziyaretçilerini arttırarak devam etmektedir. Alışveriş merkezi şimdiden sadece Sultanbeyli `nin değil Anadolu yakasının en büyük ve değerli yatırımlarından biri olmuş durumda. Her ay birbirinden değerli etkinlikler, ünlü sanatçılar ile söyleşiler, mini konser ve imza günleri düzenleyen Atlas Park Alışveriş Merkezi gerçek anlamda bir alışveriş merkezi olmayı çokdan başarmış durumda. Ayrıca Atlas Park Alışveriş Merkezi`nde İstanbul anadolu yakasının tek 5M Migros mağazası da yer almaktadır. 

 

Atlas Park Alışveriş Merkezi henüz yeni açıldığı için mağaza adları, servis saatleri ve hizmetleri konusunda daha sonra sitemizde güncelleme yapılacaktır. 

 

 

Favorilerime Ekle

Atlas Park Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • ahmet şentürk
  her hafta sonu kavgalar bitmiyor. her hafta aynı şey. insanlar sıkıldı yeter.
 • tayfun
  çok iyi oldu bu alışveriş merkezi. İş çıkışı gezdiğim vakit öldürdüğüm bir yer oldu. Alışveriş için de hemen hemen her ay maaş burada bitiyor.
 • Enjoy34
  Arabaların sadece bakıyorlar bence çok gereksiz bomba silah alıp ön tarafa koyarsa bakmanın ne anlamı var bence her yere iyice bakılması lazım
 • Enjoy34
  Oldukça büyük olan atlaspark avm özellikle çevredeki insanların odak noktası olmuş görünüyor.rahatlıkla gezip güzel zaman harcayabilceğiniz bir yer..
 • sevda
  Atlas park AVM nin yapılması çok güzel oldu gerçekten sultanbeyli yi çok daha güzel gösterdi gidip gezebilecegimiz dev bir yatırım bütün sultanbeyliye hayırlı olsun
 • projegezgini
  Sultanbey\`linin girişinde dev bir yatırım. Gerçekten otobandan Sultanbey\`li çıkışından çıkıyorsanız sizi dev cüzsesi ile karşılayan bu avm ye bir uğrayın derim. Atlaspark sinema da tavsiyemdir.
 • sibel
  Yeni olmasına rağmen adını çok sık duyduğum bir alışveriş merkezi Atlaspark. Henüz gezme fırsatı bulmadım ancak bir mağazadan bulamadığım ürünün bu alışveriş merkezi içinde yer alan mağazadan kapıma kadar geldi.
 • byercet
  Atlaspark AVM bölgenin en büyük yatırımlarından biri, Gerçekten Sultanbeyli`ye çok büyük değer kattı.
 • osm
  Sutanbeyli atlaspark avm sultan beylide avm anlayışını kalitesini değiştirdi cine atlas sinemasında sinema bilet fiyati oldukça uygun