Şikayet Yaz

Axis AVM

Axis AVM İstanbul Avrupa Yakası Kağıhane ilçesinde yer almaktadır. Kağıthane ve çevre bölgenin en büyük alışveriş merkezi yatırımlarından biri olan Axis AVM düzenlediği etkinlikler ve kampanyalar ile oldukça fazla ilgi görmektedir. Avm ziyaret oranları da oldukça fazladır. 

Axis AVM gerek mimari yapısı, gerekse alt yapısı ile ziyaretçilere konfor ile alışverişi bir arada sunmaktadır. Alışveriş merkezi içinde 100 yakın mağaza ve stand yer almaktadır. Ayrıca Axis AVM sinema salonlarını Cinemaximum yönetmektedir. Axis içinde yer alan sinema salonları oldukça konforlu koltukları, Dolby ses sistemleri ve görüntü kalitesinde en son teknoloji ile donatılmış perdeleri ile değerli sinema severlere hizmet vermektedir. Axis AVM sinema seansları, sinema salonunun iletişim bilgileri, vizyonda ki filmler, Axis Cinemaximum salonunda dönen filmleri görmek ve bilet alma işlemleri için sinema.avm.gen.tr adresini inceleyebilirsiniz. 

Axis AVM içinde birbirinden değerli ulusal ve uluslararası markaların mağazalrı yer almaktadır. Bunlar arasında modadan teknolojiye, kozmetikten sağlığa, market alışverişinden beyaz eşyaya, ayakkabıdan saate kadar bir çok alanda mağazalar sizleri beklemektedir. 

Axis Alışveriş Merkezi ücretsiz servisler ile Kağıthane, Çağlayan, Güresel Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Başak Konutları, Gültepe, Hamidiye Mahallesi, Seyrantepe, İstanbul Ticaret ve Haliç Üniversiteleri`nde abm ye geleceklere kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Ulaşım ve ücretsiz müşteri servis güzergahları ile servis saatleri hakkında detaylı bilgilere Ulaşım ve Servis Saatleri sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Açık ve kapalı otoparkı ile Axis kendi aracı ile gelecekler içinde her zaman hazırlığını yapmış misafirlerini ağırlamaya hazır bir alışveriş merkezidir. 

Axis AVM gerek gençler, gerek aileler ve gerekse çocuklar için eğlence dolu bir alışveriş merkezidir. Yıl boyunca bir birinden güzel ve değerli etkinliklere şahit olabilirsiniz. Aurıca çocuklar için atölye çalışmaları ve etkinlikleri sitemizden takip edebilirsiniz. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • sevda
  Axis AVM mimari yapısı ile dikkat çekiyor Kâğıthane gibi bir yere kazandırılmış güzel bir yatirim
 • Enjoy34
  Axis avmnin beni en çok etkileyen yanlarından biri binanın tasarımı gerçekten çok başarılı sadece bir mağazasında yaşamış olduğum sorundan dolayı sevmiyorum artık.ama avm olarak güzel ve hoş bir yer
 • Kzkrnes
  axis avm istanbulun kağıthane ilçesinde bulunan güzel ve çekici bir avm özellikle dış mimari yapısı çekici ..
 • projegezgini
  Axis İstanbul\`un abisi ama kardeşi onu geçecek sanki. Axis avm Kağıthane\`nin gururudur...