Şikayet Yaz

Beylikdüzü Migros AVM

Ziyaretçilerine 1997 yılında kapılarını açan ve o tarihten bu güne faaliyetlerine devam eden Beylikdüzü Migros AVM, bölgenin en çok tercih edilen ve ziyaret alan alışveriş merkezlerinden biri konumundadır. 

Beylikdüzü Migros AVM toplam 40.000 m2 kiralanabilir alanı, 125 mağazası, bir birinden lezzetli ürünlerin mimarı cafe ve restaurantları ile Beylikdüzü`nün göz bebeği bir alışveriş merkezidir. Beylikdüzü Migros AVM büyük mağazacılık alanında hizmet veren onlarca ulusal ve uluslar arası markaların, İstanbul`un en büyük Migros mağazası ve yüzün üzerinde markanın buluşma noktasıdır. 

 

Birçok ücretsiz hizmeti sunan avm, bunlar içinde en iddaalı hizmetler arasında ücretsiz olarak faydalanabilinen bir adet bebek odası ve doktor odası bulunmaktadır. Gerektiğinde engelli ziyaretçiler tarafından kullanılabilmesi için tekerlekli sandalyeler mevcuttur.

 

Beylikdüzü Migros AVM yılından günümüze Toplam 1.400 araçlık açık, kapalı ücretsiz otopark, 5M Migros hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldığı erkek, kadın, çocuk tekstil mağazaları ve terzi ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

 

Beylikdüzü Migros AVM`de bulunan ve ziyaretçilere sunulan hizmetler arasında ankesörlü telefon, atmler, bebek bakım odası, çocuk oyun odaları, danışma, dinlenme bankları, döviz bürosu, eczane, engelli otoparkı, engelli wc ve onlarca hizmet yer almaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Çok merkezi bir yerde ve çok geniş olan kocaman bir yer rahatlıkla alısveriş yapabilirsiniz