Şikayet Yaz

Canpark Ümraniye AVM

Canpark Ümraniye AVM açıldığı günden günümüze bölgenin en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezi durumundadır. Bugün tüm mağazaları kiralanmış, günlük ziyaretçi rakamları her geçen gün artan, Ümraniye ve çevre ilçelerden yoğun ziyaretçi çeken Canpark Ümraniye AVM kendini sürekli yenilemeye devam ediyor. Sürekli organize ettiği etkinlikler, düzenlemiş olduğu kampanyalar ile müşterilerini memnun eden Canpark Ümraniye AVM adından sürekli bahsettiren bir proje. 

Anadolu yakasının yıldızı parlayan ilçesi Ümraniye`nin en yeni ve bu aralar en dikkat çeken alışveriş merkezi olan  Canpark Ümraniye AVM  150`den fazla mağazası, bölgenin en modern ve geniş sinema salonu, özel ve dünya tatlarını tadacağınız yemek katı ile başta Ümraniye olmak üzere komşu ilçelerde oturan ve çalışanların en çok ziyaret ettiği alışveriş merkezi projelerinden biri olmuş durumdadır. 

Canpark Ümraniye AVM bir alışveriş merkezinde olması gereken her türlü konfor ve kullanım kolaylığını ziyaretçilerine sunmaktadır. Kapalı otoparkı, alışveriş merkezi önünde toplanma alanı, geniş ve ferah kafe ve restaurantları, modern ve şık tasarımı ile bölgenin en büyük alışveriş merkezi yatırımıdır. 

Canpark Ümraniye AVM gerçekleştirdiği bir çok etkinlik ile de kendisinden fazlaca söz ettirmektedir. Bu güne kadar bir çok organizasyon alışveriş merkezi içinde gerçekleştirilmiştir. 

Canpark Ümraniye AVM ayrıca sinema severler Canpark Avm Sinema Salonları ile Dolby ses sistemi ile donaltılmış 12 adet VIP sinema salonu ile hizmet vermektedir. Ümraniye ve çevre ilçelerden hatta İstanbul`un anadolu yakasının her yerinden ziyaretçi çeken Canpark AVM sinema salonları ile de ziyaretçilerine keyifli bir zaman geçrime ayrıca en güncel ve vizyonda ki filmleri izleme fısatı sunuyor. Sizde vizyone giren tüm filmleri en modern ve gelişmiş bir sinema salonunda izlemek istiyorsanız Canpark Sinemaları tam size göre. 

Ayrıca Bowling tutkunları için Canpark Bowling salonu da hizmete açıldı. Artık tüm Bowling tutkunları Canpark Bowling `de buluşacak gibi görünüyor. Canpark Ümraniye AVM bir alışveriş merkezinden beklentiniz ne ise size fazlası ile cevap verebilecek bir alışveriş merkezidir. 

Hilton Garden INN Canpark AVM `de can buluyor. Canpark Ümraniye AVM ile birlikte inşa edilen Hilton Garden INN Otel bögenin en değerli otel yatırımlarından biridir. Özellikle otelde konaklayacak iş damlarının alışveriş merkezine sürekli katılım sağlaması hedeflenmiştir. 

Ulaşım alanında bölgenin merkezi olmasının avantajını sonuna kadar kullanan Canpark Ümraniye AVM, gerek toplu taşımanın hemen alışveriş merekezinin önünden geçiyor olması gerekse ücretsiz servisleri ile ziyaretçilerini kendisine çekmektedir. 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Umraniyenin parlayan yıldızı diyebilirim kesinlikle güzel bir mola alanı gidilmesi gereken bir AVM
  • byercet
    Ümraniye trafiğinden sıkılanlar için güzel bir mola noktası olmuş. Hatta bir AVM için nefes alınacak bir mekan denilecekse Canpark AVM için denilebilir. Güzel olmuş.
  • osm
    can park avm süper biryer ümraniyeye böyle projeler yakışır