Şikayet Yaz

Cepa Alışveriş Merkezi

Türkiye`nin gözdesi olmaya aday olan alışveriş merkezlerinden Cepa Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine 23 Ağustos 2007 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlad. Bu zamana kadar ziyaretçilerinin alışveriş ihtiyaçlarını renklendirmeye devam etmektedir. Ankara`nın batı tarafında Eskişehir Yolu üzerinde ODTÜ yerleşkesi karşısında yer alan Cepa Alışveriş Merkezi`ne Ankara`nın her yerinden kısa sürede ister özel aracınızla gelebilir, istersenizde toplu ulaşım araçlarıylada ulaşabilirsiniz. 1.200 araç kapasiteli açık otoparka veya elektronik yönlendirme sistemi bulunan 2.600 araç kapasiteli kapalı otoparka aracınızı rahatlıkla ücretsiz olarak park edebilirsiniz.

 

 

Gün ışığı alan çağdaş mimarisi ön ve arka bölümleriyle, nezih ortam ve geniş dolaşım alanlarıyla, iç ve dış mimarisiyle, ihtiyaç duyulan her noktada yürüyen merdiven ve asansörleriyle yorulmadan alışveriş zevkini yaşayabileceğiniz bir mekan haline gelmiştir. Cepa Alışveriş Merkezi`nde bunalmadan ve yorulmadan keyifle alışverişinizi yapabilirsiniz. dünyaca ünlü seçkin markalardan oluşan ve her yaşa hitap eden 200`ü aşkın mağazadan giyimden gıdaya, ev eşyasından oyuncağa, kısaca her türlü ihtiyacınıza cevap verebilen bir alışveriş kompleksi olmuştur.

Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerin sunduğu 3.kattaki fast food alanlarında lezzetli bir yemek yiyebilir, ya da farklı katlarda hizmet veren kafelerde yemek sonrası çayınızı veya kahvenizi yudumlayabilirsiniz. İsterseniz 3.kattaki teras alanına çıkabilir, temiz havayı içinize çekerken eşsiz Ankara manzarası ve ODTÜ ormanını seyredebilirsiniz. Cepa Alışveriş Merkezi`nin diğer katlarında bulunan çocuk ve yetişkin eğlence alanlarında eğelenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Üst düzey teknoloji donanımlarının kullanıldığı 10 salonlu sinemada film izleyerek sinemanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Her katta konumlandırılmış rahat ve modern bekleme alanları, bebek bakım odası , vestiyer gibi pek çok ücretsiz hizmet hakkında bilgi almak için Danışma Bankosuna uğramanız yeterlidir.Uzakdoğu sporları, sahne sanatları, Dil kursları sayesinde kişisel gelişiminize de katkıda bulunmanızı sağlayan Cepa Alışveriş Merkezi dolu dolu bir hizmet anlayşı ile siz değerli müşterilerinizi beklemektedir.

 

Favorilerime Ekle

Cepa Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder