Şikayet Yaz
Deepo Outlet Alışveriş Merkezi

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın projesinden biri olmuş olan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi 24.10.2004 yılında ziyaretçilerine açılmıştır. Akdeniz bölgesinde hizmet veren en büyük Outlet alışveriş merkezi olan Deepo Outlet, mimarisiyle modern bir kervansaray görünümdeki etkileyici ve Outlet mağaza karmasıyla çevre illere deki ziyaretçilerininde ilgisini çekmektedir.

Mimari projesini DNA mimarlığın yaptığı Deepo Outlet Alışveriş merkezi toplam inşaat alanı 38.745 metrekare ve kiralanabilir alanı ise 18.069 metrekare 90 seçilmiş uluslararası markalarına ev sahipliği yaptığından alışverişlerinize birçok alternatif sunmaktadır. Yılın her günü çeşitli kampanya ve indirimli alışveriş keyfini yaşayabileceğiniz Deepo Outlet Center’da 15 Cafe - Restoran, 5 Sinema Salonu ve Lunapark bulunmaktadır.

Karşısında havalimanın yer alması, uluslararası markaları, en uygun fiyatlarlıyla müşterilerine sunması, açık ve kapalı otopark olanağına sahip olması ile birlikte sizin için özel sosyal yaşam merkezi olmayı da amaç edinen alışveriş merkezimiz açıldığı günden bu yana tüm ziyaretçilerimiz için buluşma noktası olmaya sizlere nezih bir ortam sunmaya devam ettirmektedir.

Mağazalar tek katta bulunması nedeniyle yorulmadan alışverişinizin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. 3000 m2lik Go-kart pisti ile ekonomik alışveriş keyfiniz artık ikiye katlanıyor.

Akdenizin gözdesi haline gelen Deepo Outlet Alışveriş Merkezi sizleri hem alışverişlerinizi keyifle yaparak hemde eğlence mekanlarınlarıyla sosyal yaşamınıza renk katmaya devam ediyor. Sizlerin otopark konusundaki sıkıntı yaşamamanız için kapalı ve açık otopark alternatifleriyle sizlere mükemeli sunuyor. 500 araçlık kapalı otopark ve 1000 araçlık açık otopark hizmeti veren Deepo Outlet Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine en hızlı ve en pratik çözümler üretmeye devam ediyor. 5 adet sinema salonunda 650 koltuk kapasitesiyle, Starpark & Tekno, Çoçuk oyun alanlarıyla 600 metrekarelik alanda keyfinize keyif katarak menunniyetinizi en üst düzeye çıkarmaya çalışıyor.

 

Favorilerime Ekle

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder