Şikayet Yaz

Deposite Outlet Avm

Ocak 2008’de İstanbul`da kapılarını açan Deposite Outlet AVM, İkitelli bölgesi ve Başakşehir bölgesinde bir sosyal yaşam merkezi olarak ziyaretçilerinin  kazançlı bir alışveriş merkezi olmanın yanı sıra sosyalleşme, kültür ve sanatın da merkezi olma özelliğini taşıyor.

Toplam 170.000 metrekarelik alana kurulu olan ve ünlü dünya markalarını içerisinde barındıran Deposite Outlet AVM’deki tüm mağazalar, ziyaretçilerine gerçek outlet imkânları sunuyor. 365 gün kazançlı alışverişin tadını çıkaran Deposite Outlet AVM ziyaretçileri, anlık indirim anonsları ile kampanylardan ve indirimlerden anında faydalanabilmektedir.

Deposite Outlet AVM ziyaretçilerine her ay 100 bin adet gazete içinde verilen Depomag dergisinden birçok dünyaca ünlü markaların sadece Deposite’ye özel fiyatlı outlet ürünlerini takip edebilmekteler. Deposite Outlet AVM’de uygulanan ve ziyaretçilerinini memnuniyetini kazandığı %80’e varan anlık veya haftalık indirimlerle alışverişin keyfe dönüştürmesini sağlıyor.

Ziyaretçilerine kapısını açtığı zamandan bu güne kadar ziyaretçi akınına uğrayan Deposite Outlet AVM iç ve dış mimarisiylede göz kamaştırmaya devam etmektedir. Aradığınızı bulabileceğiniz her türlü ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran ayrıca ziyaretçilerin alışverişini keyfe dönüştürülmesi açısından alışveriş esanasında düzenlenen etkinlik ve aktivitelerle sizleri günün stresinden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. 

Nike Factory Store, Tchibo, Fabrika Outlet, Mavi, YKM, Dagi, Damat, Hotiç, Koton, LC Waikiki gibi birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan Deposite Outlet içinde barındırdığı Go-Kart pisti, Bowling’i, Çocuk Eğlence Alanları ile de tam bir eğlence merkezi.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder