Şikayet Yaz

Ege Park Balçova AVM

Toplam 22.000 m2`lik kiralanabilir alan ve 2 kata dağılan mağazaları ve alışveriş merkezinin üst katlarında yer alan 22 katlı oteli ile şehrin en değerli yatırımlarından biridir Ege Park Balçova AVM. Alışveriş merkezi içinde ulusal ve uluslararası bir çok mağazayı bulundurmaktadır. Teknolojiden modaya, kuyum alışverişinden eğlence ve sinemaya kadar eğlence dolu alışveriş deneyimi için Ege Park Balçova AVM sizleri beklemekte. 

Ege Park Balçova AVM  bünyesinde bulundurduğu cinemapink sinema salonu ile bölge halkının fazlaca ilgisini çekmektedir. Özellikle sinema severler tarafından ziyaret edilen Ege Park Balçova AVM sinema salonları ve seansları hakkında detaylı bilgilere yine sitemiz üzerinde yer alan sinema sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca ticaretin tam kalbinde yer alan avm Ramada Encore Hotel projesi ile de iş dünyasının fazlaca dikkatini çekmektedir.Tüm damak zevklerine uygun cafe ve restaurantları ile ve mağazaları ile alışverişi keyif ile deneyimlemeniz için Ege Park Balçova sizleri beklemekte. Alışveriş merkezinin tüm ziyaretçilerini ağırlayacak ücretsiz otoparkı da bulunmaktadır. 

Ege Park Balçova perakende pazarına; konumu ve değişik mimarisiyle yeni ve daha ilk bakışta ayırt edilecek bir proje hazırlayıp, sadece bir alışveriş merkezi ve eğlence merkezi olarak bünyesinde oteli de olan tam bir yaşam merkezi kazandırdırmış durumda. Gayet başarılı bir maimari, rahat ve geniş koridorler, ferah mağazalr ve sosm teknoloji ile donatılmış sinema salonları, hepsini burada bulabilrsiniz. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Hayati Ceylan
    Merhaba, AVM nin alt otopark çıkış kapısı bariyeri sık sık arıza yaptığı halde arıza iyi gider mi yani yönetimi protesto ediyorum bunu belirttiğiniz kişiden de arızanın devam edeceği yönünde ukalaca bir tavır görüyoruz yazık yazık.