Şikayet Yaz

Eker Meydan AVM

Eker Meydan AVM Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yerleşim yerlerinin ortasında, otellerin, ofislerin,  nezih bir ortam oluşturmak amacıyla tasarlandı.Göze hitap eden mimarisiyle tarihi Koza Han’dan esinlenerek, görselliğe bakan restoranlar, kafeler, lokantalar, marketten oluşan EKER MEYDAN da Bursa’ya ynei bir çehre kazandırp yeni estetik açısından Bursa`ya renk katmaya devam ediyor. Bursada yaşayanların çok iyi bildiği Kayhan, Tahtakale, Tuz pazarı ile modernlikleri biraraya getirdi. Farklı damak tadı olan siz ziyaretçilerine hitap eden yemek alanıyla, açık havaya açılan mekanlarla bir araya toplamayı başardı.


Beşyol Kebapçısı’nda Bursa Kebabı, Lezizar’da mantı, suböreği, Beykapı’da Adana kebapları, Kayhan Köfte’de pideli ve kasap köfte, Mcdonalds’ta menüler, Beef Burger’da nefis et ızgaralar, Gloria Jeans Cafe’de kahve çeşitlerinin tadına bakabilir, Sir Winston Brasserie’de keyifli arkadaş buluşmaları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Eker Meydan Oyun Evim’de çocuğunuz eğlenip oynarken, yemeğinizi rahatça yiyebilirsiniz.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • İbrahim tutal
    Vale sistemini yol üstü avm nize getirmekle tüm imajınızı yerle bir ettiniz.. artık sizin avm nize neden insanlar gelsin ki? Zaren restaurantlarınız sürünüyordu iyice tuz biber ektiniz tebrikler..