Şikayet Yaz

Emaar Square AVM

Emaar Square AVM tarafından projelendirilen Türkiye`nin en büyük alışveriş merkezi projesi Emaar Square AVM`nin açılışı Eylül 2016`da gerçekleşmesi planlanıyor. İstanbul Çamlıca`da yapımı devam eden alışveriş merkezi, konut, otel, ofis karma projesi Emaar Square AVM henüz daha yapımı devam ederken bir çok ödülün de sahibi oldu. Emaar Square AVM 2012-2013 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Karma Kullanımlı Mimari Projesi” ve 2012-2013 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Karma Kullanımlı Mimari Projesi”, 2013-2014 Avrupa Gayrimenkul ödüllerinde ise “En İyi Karma Kullanımlı İç Mekan”, "En İyi İç Tasarımlı Örnek Ev" ve "En İyi Yüksek Konut Mimari Proje"  gibi birçok üst düzey ödülün sahibi bir projedir.

Toplam 66 dönüm gibi devasa bir arazi üzerine kurulan Emaar Square projesi içinde en önemli yeri tutan alışveriş merkezi bölümü Türkiye`ye yeni bir alışveriş deneyimi kazandırmayı hedefliyor. Şehrin içinde, dünya standartlarının çok üstünde hizmet anlayışı ve benzersiz mimarisi ile Emaar Square AVM yeri ve yabancı yüzlerce markanın yeni mekanı olacak. Mağazaları, kafe ve restaurantları ve eğlence alanları ile yerli kadar yabancı ziyaretçilerinin de dikkatini çekmeyi hedefleyen AVM bu anlamda henüz Türkiye`de ilk kez açılacak bir çok markanın da ilk durağı olacak. Bu markalardan biri de Galleries LaFayette `dir. Emaar Square AVM mağazaları gerek kalitesi, gerek mimari ve hizmet verdiği metrekareler ile diğer birçok alışveriş merkezinden farklı olacağa benziyor.

Türkiye`nin en büyük alışveriş merkezi Emaar Square AVM`de neler neler var; toplam kiralanabilir alan yaklaşık 150 bin M2, toplam 491 mağaza bulunacak alışveriş merkezinde 100`ü aşkın kafe - restaurant ve eğlence salonları, 2400 koltuklu sinema kompleksi, aile ve çocuk eğlence alanları, su altı hayvanat bahçesi, buz pisti, 4.500 araçlık deva otopark. Açıkçası hayalinizden çok daha büyük ve heyecan dolu bir AVM projesi ve projeye ilave 1.000 konut, 183 odalı The Address Hotel, 48 bin M2 alanlı ofis binası sizleri burada bekliyor.

Alışveriş merkezinin iç mimarisinde dört mevsim aynı anda işlenmiştir. Açık ve kapalı alışveriş alanları, geniş ve devasa alışveriş koridorları, 15 salonlu toplamda 2400 koltuklu multipleks sinema salonları, buz pisti ve daha pek çok sosyal aktivite imkanıyla Emaar Square AVM, her zevke hitap eden muhteşem bir eğlence alanı. Sinema keyfini gerçek anlamda en son teknoloji ile yaşayabileceğiniz sinema salonları bu projede yer alacak.

Çocuklar için inanılmaz bir deneyim yaşatacak Discovery Center ve Su Altı Hayvanat Bahçesi bölümü Dünya`nın en büyük kapalı akvaryumunu İstanbul`a getiriyor. İçinde penguenlerden, timsahlara, binbir çeşit balıktan ekoloji ve deniz yaşamının tüm detayları yer alacak.

Çok amaçlı plaza olarak tasarlanan alanda yaz aylarında açık alanda yemek yeme, kışın ise buz pisti eğlencesini bir arada yaşabileceksiniz. Ayrıca bu alanda konser ve canlı performansları da izleme keyfini süreceksiniz.

Emaar Square AVM ulaşım anlamında da oldukça merkezi bir konumda İstanbul`un gözde alanı Çamlıca`da yer almaktadır. Kendi aracınız yanı sıra toplu taşıma araçları ile de rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz alışveriş merkezi şimdiden büyük bir heyecanla ziyaretçileri tarafından açılışı beklenen bir proje durumunda. 

Favorilerime Ekle

Emaar Square AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder