Şikayet Yaz

Endülüs Park AVM

Bursa`da buluşma, sosyalleşme, eğlenme, alışveriş ve yaşam noktası olarak tabir edilen Endülüs Park AVM, Nilüfer Balat`ta hizmet veriyor Endülüs Park AVM ve Rezidans 95 bin 500 metrekarelik bir inşaat alanında bütünüyle akıllı ev konseptinde olan rezidansların yanı sıra giyim-tekstil ürünleri başta olmak üzere, aksesuar, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve ev tekstili gibi farklı alanlardaki uluslararası markaları bünyesinde bulundurma anlayışı ile Eylül 2015 tarihinde hizmete açılmıştır. Bursa`da bir ilk olan üstü açık alışveriş merkezi olarak hayata geçen Endülüs Park AVM`de klasik yemek katı bulunmuyor. Bunu yerine AVM`nin önünde dünyaca ünlü restoran ve kafe mekanları oluşturularak Bursalılara gerçek Küba, Meksika ya da Gürcü mutfağını enfes tatlarını siz değerli ziyaretçilerine sunuyor.
 
 
Rezidans deyince ev veya ofis mekanları akla gelirken bu duruma farklı bakış açısı getirerek içerinde AVM`yi oluşturan bu proje sosyal yaşam hayatını bir keyife dönüştüren Endülüs Park, sabahın erken saatlerinden başlayarak ziyaretçilerine sıradışı bir alışveriş zevki sunuyor. Bu konuda alışveriş geleneğini değiştiren Endülüs Park, yaz ve kış bahçeleriyle doğadan kopmayışı ve açık hava keyfinden ödün vermeyen anlayışla alışverişte farklı bir dönem başlatması üzerine ziyaretçilerinin hem gözüne hem cebine hitap ediyor. Günün her saatinde konuklarına benzersiz bir ambians sunan terasıyla açık havanın tadını çıkarıp benzersiz gün batım manzarasıyla o anı yakalama imkanı sunmaktadır.

Alışveriş keyfinin ardından Endülüs Park AVM, seçkin kafe ve restoranlarının sahip olduğu üstün hizmet anlayışı ile uluslararası mutfaklarının en leziz örneklerini tadabileceğiniz, sevdiklerinizle en güzel anları paylaşabileceğiniz güzide mekanlara ev sahipliği yapıyor. 

Mevsim ayırt etmeksizin alışveriş keyfini çıkarabileceğiniz, doğayla iç içe bir ortam sunan Endülüs Park AVM hem yazın üstü açık, hemde kışın üstü kapanan şeffaf kış bahçesinde, lüks mağazalardan alışverişinizi yaparken her mevsimin de tadını çıkarabileceksiniz.

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder