Şikayet Yaz
Erasta Antalya Alışveriş Merkezi

Mimari görsel güzellikleriyle ve Antalya’da ilk kez yer alan uluslararası markaları ile İlklerin Alışveriş Merkezi Erasta Antalya. 40 bin metrekarelik alan üzerine kurulan bu eşsiz alışveriş merkezi 55 mağazası ve 1.300 araçlık açık ve kapalı otoparklarıyla ziyaretçilerine imkan sağlıyor. Her alanda adından söz ettiren ünlü mimarlık ofisi Broadway Malyan tarafından tasarlanıp hayata geçirilen bu proje, Antalya ve çevre illerden gelen alışveriş ziyaretçilerine açık havada bu ambiansı yaşama şansı veriyor. Erasta Antalya, giriş cephesinde bulunan 350 m2 büyüklüğündeki, Türkiye’nin en büyük doğal dikey bahçesiyle de çok fazla ilgi görüyor. Süs havuzları, Size doğa havası verecek peyzaj alanları ve dünyaca ünlü uluslararası markalarıyla Antalya’nın en keyifli alışveriş merkezi Erasta Antalya alışveriş tutkunlarını biraraya getiriyor.

Konut projelerinin yanı sıra, ticari alanda yürüttüğü güçlü çalışmalar ile de adından söz ettiren Eroğlu Gayrimenkul’ün, Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan projesi Erasta Antalya’da gözlerinizi alamayacağınız mimarisiyle , hem uygun fiyatlı ve kaliteli alışveriş yapmanıza imkan sunan mağazalarıyla ve sosyal yaşamınıza renk katacak aktiviteleriyle adın söz ettirmeye devam ediyor.

 Erasta Antalya alışveriş merkezleri gibi değil burayı ayrıcalıklı kılan bir etkende evcil dostlarınızla gönül rahatlığıyla gezebilmeniz. Diğer alışveriş merkezlerinin bir çoğu bu imkanı siz ziyaretçilerine sağlamazken Erasta Antalya sizler için en üst düzey hizmet sunarken evcil dostlarınızıda düşünüp onlarada bu imkanı sağlaması gerçekten güzel bir olanak haline getirilmiş.

Kapalı mekanlarda , havasız ortamlarda ya da klima havası ile alışveriş yapmaktan bıktıysanız, açık hava alışveriş merkezi rahat rahat temiz hava alarak alışverişinizi yapabileceğiniz bir ferah ortam olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Favorilerime Ekle

Erasta Antalya Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder