Şikayet Yaz

Eskidji Bazaar Esenyurt

Eskidji Bazaar Esenyurt, alışagelmiş AVM mantığı dışında, 500 bin farklı ürün çeşidinin son derece uygun fiyatlarla tüketiciye sunulduğu yepyeni bir konsept çarşıdır.

Alışverişlerinizde ihtiyacınız olan hertürlü ürün yelpazesini bünyesinde bulundurarak aradığınızı tek seferde bulabileceğiniz Eskidji Bazaar Esenyurt çarşısında, sizlere sunduğu ürünlerin kalitesinden memnun kalmanız amacıyla sizlere güvenle alışveriş yapabilme imkanı sunuyor. İmalatçıdan halkla satışı ziyaretçileriyle buluşturmayı hedefleyen çalışma prensibiyle birçok ürün grubunu en ucuz fiyatlarla tek çatı altında toplayarak sizlere alışveriş zevkinizi yorulmadan ve sıkılmadan yapmanıza imkan sağlamaya devam etmektedir. 

Eskidji grubuna bağlı Eskidji Bazaar Esenyurt  Haramidere’de 125.216 metrekare mağaza alanı bulunmakta olup, 980 standla ziyaretçilerine hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir.Avm İçersinde ; mobilya, beyaz eşya, elektronik, oto müzik sistemleri, oyuncak, parfümeri, antika, şifalı bitkiler, ev tekstili, bijuteri, ev aksesuarı, halı, terzi, takı-tasarım, müzik aletleri, oto yıkama, lokanta ve kafeterya gibi standart avm içerisinde bulunabilecek her işletme yer almaktadır.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder