Şikayet Yaz

Eskidji Bazaar Pendik

Eskidji markası, ev konsepti olarak Eskidji Bazaar ile ilk defa bir alışveriş merkezinde, Pendorya Alışveriş Merkezi`nde 8.255 metrekarede hizmet vermeye başladı. Eskidji Bazaar 1 Nisan 2014 te Pendorya Alışveriş Merkezi’nde açılış yaparak ziyaretçilerine hizmet vermeye başlamıştır. Açılan mağazalarından bugüne kadar Eskidji Bazaar kendisine ait geniş metrekarelerde mağazalarıında açarken ilk defa alışveriş merkezi içerisinde yer alarak ziyaretçilerine kaliteli ve cazip fiyatlarıyla uygun ürün gruplarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Pendik bölgesinde bulunan Pendorya Alışveriş Merkezi’nde hizmet veren bölgenin kentsel dönüşümün merkezinde yer alan önemli ve nüfus yoğunluğu yüksek ilçelerden biri olmuştur. Bu nedenle Pendik ve çevre bölgemizde hızla devam eden yeni konut alanları ve yerleşim alanları çoğalmaya devam etmektedir. Yer döşemelerinden perdeye, mobilyadan beyaz eşyaya, aydınlatmadan zücaciyeye kadar geniş yelpazede tüm ev ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalitede ve uygun fiyatlarda hizmet veren Eskidji Bazaar markası ziyaretçilerinden tam not almayı başarmıştır. 

Sektöründe seçkin ürün yelpazesiyle her ihtiyaca cevap veren bir mağaza olarak Eskidji Bazaar markası içinde bir ilk. Cazip fiyatlar ve bol seçenekler tüketiciler için oldukça önemli. Bu nedenle konseptimizin sadece Pendik bölgesi için değil aynı zamanda Anadolu Yakası’ndaki tüm tüketiciler tarafından da ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Walid Naas
    Dear Sir Or Madam,\r\n\r\nGood Morning\r\n\r\nI am looking for Coffee shop full Furniture.\r\nChairs inside and outside\r\ntable inside and outside\r\ncounter bar\r\nI would like to take everything in one place if you can supply my order please contact me back for more details.\r\n\r\nbest regards\r\n\r\nWalid Naas\r\n\r\n+356-77170720\r\nWhatsapp