Şikayet Yaz

Espark Alışveriş Merkezi

Espark Alışveriş Merkezi 2007 yılında ziyaretçilerine kapısını açarak Eskişehir halkıyla buluştu. Espark Alışveriş Merkezi bölgenin merkezinde olması nedeniyle rahatça ulaşılabilecek konumda bulunmaktadır. Espark Alışveriş Merkezi ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

Espark Alışveriş Merkezi 4 kat olarak inşa edilmiş olup, 150 seçkin mağaza ve 1100 araçlık 4 kat otoparktan oluşmaktadır. Toplam 45.000 metrekarelik alan ile Espark Alışveriş Merkezi  Eskişehir`in tam kalbinde olması sebebiyle bölgede yaşayanlar için alışveriş uğrak noktası olmaya devam etmektedir. Şehre hem yeni bir çehre kazandırp hemde modern mimari konseptiyle ziyaretçilerinden tam not alarak hizmet verdiği alanlarıylada alışverişinizi yorulmadan zevke dönüştürerek ziyaretçilerinin beğenisini kazanıyor. Tekstil mağazalarındaki geniş ürün yelpazesiyle istediğinizi bulurken dünyaca ünlü marka karmalarıyla da modaya ayak uydurubilirsiniz. Espark Alışveriş Merkezi`nde bulunan mağazalar ise 3M Migros hipermarketi, 9 salonlu Cinemaximum sinemaları, çocuk oyun alanı, terzi, lostra, eczane, kuaför salonu, elektronik eşya, tekstil, ev tekstili, kozmetik, kitap, müzik, oyuncak, spor mağazaları, kafe ve restoranları ile Espark Alışveriş Merkezi küçük büyük, kadın erkek bütün ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Espark Alışveriş Merkezi`nde ücretsiz olarak yararlanılabilen iki adet bebek odası, revir odası ve ziyaretçilerinin ibadetini yapabileceği mescit bulunmaktadır. Bebek arabaları ve yemek katında bebek mama sandalyeleri bebekli ailelerin hizmetindedir. Engelli ziyaretçilerimizin kullanabilmesi için tekerlekli sandalyeler mevcuttur.

Espark Alışveriş Merkezi her zaman ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına yönelik ileriye dönük, yenilikçi projeleri ile ziyaretçilerinin istek ve önelerini göz önünde bulundurarak seçenekler sunmayı hedeflemektedir. Hizmet verdiği süre boyunca düzenlenen aktivitelerle ziyaretçilerine sosyal yaşam alanı olarakta yılın 365 günü saat 22:00`a kadar açıktır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder