Şikayet Yaz

Festiva Outlet Susurluk AVM

2006 Temmuz ayında hizmete giren FESTIVA OUTLET AVM toplam 114.000 m2 açık alan ve 23.500 m2 kapalı alana sahip AVM ve Ticaret merkezi olarak hizmet vermektedir.

 

90.500 m2 otopark alanıyla hizmet veren AVM seçkin markaları ve zengin yiyecek-içecek alanınınıda sunmaktadır.AVM içerisinde ADIDAS,BEYMEN,KARTAL YUVASI,TOMMY&HILFIGER,LC WAIKIKI, KOTON gibi markalarında bulunduğu geniş bir mağaza yelpazesi mevcuttur. Hem bölge halkına hemde şehirler arası yolculuk sırasında mola verip seyahat edenlerin tercih ettiği alışveriş merkezi, sizleri hem ürün grubundaki seçkin markalarla hemde yeme içme alanındaki yöresel ve diğer ülkelerin yemek lezzetleriyle buluşturarak üzerine düşen görevi fazlasıyla yapmaktadır.

İsterseniz çoçuk oyun bölümündeki aktiviteler eğelenebilir istersenizde vizyondaki en yeni filmleri izleyebileceğiniz sinema salonlarıda mevcuttur. Alışveriş öncesi geniş otoparkıyla sizlere hizmet veren Festiva Outlet Susurluk AVM alışveriş sonrasıda memenun kalabilmeniz için kendi bünyesindeki dinamik güler yüzlü personeller çalıştırarak sizlere en üst kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

Favorilerime Ekle

Festiva Outlet Susurluk AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder