Şikayet Yaz

Folkart Towers AVM

Folkart Towers AVM, 2014 Eylül`de hizmete girmiştir. Folkart Towers AVM giriş katında bulunan alışveriş bölümüyle Towers Life`ta yer alan kafe, restoran ve mağazalar yer almaktadır.

İzmir`deki ziyaretçilerine farklı bir sosyal alan olarak hizmet veren Folkart Towers AVM`ye gelen tüm müşterilerine açıkhavada alışveriş keyfi yaşatmaya devam etmektedir. Yeşil alanlarıyla farklı bir ambiyans yaşatan Folkart Towers AVM, yürüyüş parkurlarıyla ve su öğelerinin yer aldığı yeşil alanlarda gönül rahatlığıyla dinlenebilecek, alışverişin keyfini rahatlıkla sürebilecekler. 

Folkart Towers AVM bulunan Kulenin 5, 6 ve 7. katlarında yaklaşık 4 bin 225 metrekaresi kapalı 1325 metrekaresi açık olmak üzere, bünyesinde açık ve kapalı havuzlar, spa, fitness, sauna, tenis - basketbol sahaları yer alan sağlık ve spor merkezi bulunuyor. A kulenin 8 ile 17. Katları arasında rezidanslar, 18. katta Lounge ve 19 ile 43. katlar arasında ofisler yer alıyor. 44. Katta ise eşsiz İzmir  manzarasının izlenebileceği seyir terası bulunuyor. 1500 araçlık otopark alanı var olduğundan aracınızı gönül rahatlığıyla park edip hem alışveriş yapabilir hemde eğlenebilirsiniz.

Folkart Çarşı’da yabancı ve ulusal markaların yanı sıra İzmir ile özdeşleşmiş yerel markalar da yer alıyor. Yeniköy Motors, Aston Martin, Carrera, Cinema Pink, Ufuk Eczanesi, Döner Mutfak, Alsancak Unlu Mamüller, Mostari, Migros, Koyu Meyhane, Limeat, Emirgan Sütiş, Starbucks, Bu Da JOYCLUB, Bayram Bal, Yüzevler, Subway Drops Cafe ve Wash Inn Car gibi markalar hizmet vermektedir.

Favorilerime Ekle

Folkart Towers AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder