Şikayet Yaz

Forum Ankara Outlet AVM

2008 yılında hizmete açılan Forum Ankara Outlet AVM hizmet vermeye başladığı zamandan bu güne kadar teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı birçok seçkin markaları bünyesinde bulundurmasıyla ziyaretçilerine kaliteli alışverişin keyfini yaşatacak alanlarıyla hizmet sektöründe tercih sebeblerinden bir haline ggelmektedir. Kendine has mimarisiyle sizleri dış mekan hissi uyandıran Forum Ankara Outlet AVM, modayı takip edenler içinde dünyaca ünlü markaların ürünlerine outlet mağazalarıyla ulaşmasını sağlıyor.

 

Ankara’nın alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Forum Ankara Outlet AVM, hizmet vermeye başladığı 2008 yılından bugüne kadar Ankara`lılara ve çevre illerden gelen ziyaretçilerine uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri satın alama fırsatı sunduğundan her geçen gün müşteri potansiyeli artmaya devam etmektedir.

Tüm aylara yayılan alışveriş indirimlerinin yanı sıra farklı konsept ve eğlence anlayışıyla da öne çıkmayı başarmış bir alışveriş merkezi haline gelmiştir.Forum Ankara Outlet AVM, başkentin ilgi odağı ve çekim yeri alanı olarak üst sıralardaki yerini korumaya devam etmektedir. 

Forum Ankara Outlet AVM 86.300 m2 mağaza alanıyla devasa mağazalarıyla siz değerli müşterilerine farklı bir yaşam alanı sunmakta. AVM içeriside bulunan Tesco KİPA ,BAUHAUS ,MEDIAMARKT mağazalarının yanı sıra birçok mağaza kafe ve restorant ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Forum Ankara Outlet yıl boyunca kazandıran kampanyaları, özel etkinlikleri ve indirim fırsatları ile Ankaralılar için keyifli alışverişin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. 

 

Favorilerime Ekle

Forum Ankara Outlet AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder