Şikayet Yaz

Forum Erzurum AVM

21 Ekim 2009`da Erzurum Alışveriş Merkezi kapılarını ziyaretçilerine açtı. 32 bin metrekare alana sahip olan Erzurum Alışveriş Merkezi modern mimari yapısı ile yöresel ve tarihsel kültürleri bir araya getirmiş olup,  Erzurum şehrine farklı çehre katmaktadır.
 
Erzurum bölgesinin ilk ve en büyük hipermarketi olarak hizmet veren Carrefour, bölgenin ilk ve tek 3 boyutlu en üst düzey teknolojisine sahip en büyük sinema alanı ve şehrin en büyük elektronik zinciri Teknosa, Erzurum Alışveriş Merkezi`nin mağazalardan birkaçı olarak yer almaktadır. Diğer dünyaca ünlü marka karmalarından olan, Boyner ve LcWaikiki, Nike, Intersport, Koton, Benetton, Playhouse ve Burger King de Erzurum Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan mağazalardan adından hayli söz ettirmeye devam etmektedir. Erzurum Alışveriş Merkezi "çok iyi" dereceyle Türkiye`nin Breeam Sertifikası`na sahip ilk binası ve ilk yeşil alışveriş merkezidir olarak tarihteki yerini alarak bölge halkınında menunuyetini kazanmıştır.
 
 
Atatürk Üniversitesi başta olmak üzere farklı devlet kurumlarına ev sahipliği yapmakta olan ve bölgesel bir idari merkez olma niteliği taşımaya devam eden Erzurum, bu yapısıyla her zaman çevre illerden önemli bir ilgi oluşmasını sağlamaktadır. Erzurum Alışveriş Merkezi, gerek Atatürk Üniversitesi`ne ve şehrin yerleşim alanlarının yoğun olduğu bölgelerine, gerekse de kış turizmi için yeni bir merkez olan Palandöken`e çok yakın mesafede olduğundan her zaman ziyaretçilerinin akınına uğramaktadır. Havaalanı ulaşım kolaylığı ile Erzurum, yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan bir alışveriş merkezi olmuştur. Eğlence ve dinlenme alanları ile Erzurum Alışveriş Merkezi bölge halkı için buluşma noktası olarak sürekli tercih edilen bir mekan olmaya devam etmektedir.
 
Erzurum Alışveriş Merkezi, Palandöken yolu üzerinde olduğundan ulaşım konusunda rahatça ulaşılabilecek konumundadır. Aynı zamanda transit karayolu üzerinde olduğundan, havaalanına yakınlığı sayesinde bölgeye havayolu ulaşımı rahatlıkla sağlanmaktadır. Yerleşim bölgesine yürüme mesafesinde olan Erzurum Alışveriş Merkezi`ne uzakta veya çevre illerde yaşayanlar da otomobil veya toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşabilirler.
 
Erzurum`un modern mimarisiyle birlikte sosyal yaşam ve dinlenme alanlarıyla birlikte, projenin duvarlarında doğal taş, metal ve cam kullanılmıştır. Yeme içeme bölüyle enfes tatlar tadabileceğiniz kafe işletmeleriyle içeceğinizi yudumlayabileceğiniz çoçuklarınız içinde oyun alanlarıyla birlikte mutlu zamanlar geçirebileceğiniz bi alışveriş merkezi olarak siz değerli ziyaretçilerine hizmet vermektedir.
 
Erzurum Alışveriş Merkezi:
 
32,051 m² kiralanabilir brüt alana
18,342 m² Perakende
1,346 m² Food Court
7,924 m² Süpermarket
2,369 m² Sinema
1,028 m²  Elektronik mağazaları
Toplam  1,097 araç kapasiteli otopark alanına sahiptir.  
Favorilerime Ekle

Forum Erzurum AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder