Şikayet Yaz

Forum Gaziantep AVM

 

1,9 milyon yaklaşık nüfusu ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük, Türkiye’nin ise 7. büyük ili olup, hem modern mimari dokusu hemde görsel olarak şehre farklı bir atmosfer kazandırıp halkın sosyal yaşamına renk katarak, günlük iş hayatı stresinden uzaklaştırarak alışverişlerizi zevkli bir ortam yapmanızı sağlıyor.   

3 Ekim 2013 tarihinde Türkiye’de 11. Güneydoğu Anadolu’da 1. forum olarak hizmete giren Forum Gaziantep AVM, toplam yatırım değeri 120 milyon Euro bildirilen 3 kat olarak inşa edilip projelendirilen toplam 44.000 metrekare alanı, 121 mağaza karması ile misafirlerine alışveriş ve eğlence kültürünün öncülerinden olarak kapsamlı ve kaide değer imkanlar sunmaya devam ediyor.

Forum Gaziantep AVM, tren istasyonu, tramvay istasyonu, tarihi kent merkezi ile komşu, kamu binaları, stadyum, ana yolların birleşimiyle ulaşım araçlarının geçiş yolunun yakın olması ulaşım konusunda rahatlıkla ulaşabileceğiniz konumdadır. Ulaşım açısından sıkıntı olmadığından hem yöre halkının hemde civar illerdeki misafirlerinin uğrak ve buluşma noktası olmasının sebeblerindendir. Merkezi konumu, çekim alanının tüm şehri kapsamasını sağlamakla birlikte çevre illerden de ziyaretçi çekmektedir. Forum Gaziantep AVM, sağladığı 3.500 kişilik istihdam olanağıyla şehir ekonomisine ve ülke ekonomisi katkı sağlayarak üzerine düşeni fazlasıyla yapmaktadır.

11 salonlu sinema kompleksi, hipermarket, yapı market, ulusal ve uluslararası markalar, cafe ve restaurantlar, teras alanları ile Gaziantep’in alışveriş ve sosyal yaşamının kalbi olmaya aday Forum Gaziantep; Mediamarkt, Koçtaş, Cinemaximum, Migros, Boyner, LC Waikiki, Teknosa, Joker, Playland, ebebek gibi önde gelen markaların yanı sıra Tommy Hilfiger, Ramsey, Vakko, Kip, Pupa, Bayazhan Gusto, Starbucks, Chakra, Mango, Mavi, Mudo City, Kiğılı, Koton, Markapark, Sarar, Linens, Gülaylar, Derimod, Desa, Hotiç, Altınbaş, United Colors of Benetton gibi diğer markalara da ev sahipliği yapmaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • BÜLENT AÇAR
    MERHABALAR\r\n \r\n\r\n MEKANİK PONY ATLAR VE AKÜLÜ ARABALARIN\r\nKULLANILDIĞI BİR STAND AÇMAK İSTİYORUM EĞER \r\nBU İŞ İÇİN UYGUN YERİNİZ VARSA KİRALAMAK İSTERİM\r\nDAHA ÖNCE BU İŞİ KONYA KİPA AVM DE YAPIYORDUM\r\n TEŞEKKÜR EDERİM\r\n\r\n\r\nGÖZDE ATLAR ÜLKESİ\r\n\r\nbulent5052@hotmail.com\r\nBÜLENT AÇAR\r\n5372490282